reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Jezu, naczytałam się teraz o tej umowie jednej z Was, że szefowa nie przedłużyła, bo nie jest w 3 miesiącu ciąży jeszcze... współczuje... a jeżeli ja jestem w ciąży, ale umowę mam na ponad 1 rok, to chyba nie może mnie zwolnić, mimo, ze nie ma 3 miesiąca jeszcze?
 
reklama
Jezu, naczytałam się teraz o tej umowie jednej z Was, że szefowa nie przedłużyła, bo nie jest w 3 miesiącu ciąży jeszcze... współczuje... a jeżeli ja jestem w ciąży, ale umowę mam na ponad 1 rok, to chyba nie może mnie zwolnić, mimo, ze nie ma 3 miesiąca jeszcze?
Wydaje mi się, ze nie moze ale nie jestem doinformowana. A gdyby i nawet mogła to wtedy szybko l4 a a l4 nie może Cie zwolnić no chyba że właśnie kończy Ci sie umowa
;)
 
Ależ pinda [emoji35]
Może właśnie spróbuj wykorzystać jako argument na Twoją korzyść teraz to, że kazała czekać, Ty dotrzymałaś ustaleń a ona nie, i niech teraz za to przynajmniej nie robi problemów, co jej szkodzi. [emoji35]
Jutro ma do mnie oddzwonić jaka jest decyzja więc się okaże czy ma chociaż odrobinę serca... No przykro być tak potraktowanym po 7.5 roku zatrudnienia...
 
Ja mam jakas pokręcona głowę. Niby czuje że tym razem będzie ok, jestem spokojniejsza a boje się zamówić witaminy i wykupić receptę "na darmo". Niby mam leki i zastrzyki do czwartku i w czwartek rano wizytę prywatną. A receptę mam z NFZ. I tak boje się iść kupić żeby w czwartek.nie spadł grom z jasnego nieba . [emoji2356][emoji1745][emoji
Ja tez tak mam 😔 niby czuje ze jest ok, chciałabym zamówić segregator ciążowy ale się boje, myśle ze poczekam do prenatalnych, pytanie czy to minie hahah i kiedy
 
reklama
Do góry