reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Norweski, neurochirurg :)
O, to jest to co lubię. Jak fachowiec pisze książki to zawsze się świwtnie czyta. Robin Cook chyba też ma jakieś wykształcenie medyczne.

Mąż mnie zabije jak kolejne książki zamówię, ale tego Norwega na sprobę ze dwie zamowię plus jakiś brakukący do kolejki Cook i Tess [emoji23][emoji85] on sam nie lubi czytać książek [emoji85]
 
Ja polecam stosowanie oleju sezamowego, plus ewentualne specyfiki z drogerii - jakieś specjalistyczne olejki na rozstępy typu BIO Oil. Fajnie ujędrnia tez szczotkowanie na sucho, przy okazji jak macie problem z cellulitem to tez super pomaga w walce z :)
 
mam predyspozycje do rozstepow niestety i używałam.mustela w pierwszej ciąży i nie dało jako takich rezultatów wg mnie. Naprawdę dużo ich złapałam :(( W drugiej używałam oliwkę i wyszło kilka extra ale już bez dramatu. Także dzięki laski za przegląd krmeow czas się powoli rozglądać..
Boję się że dużo pryztyuje w ciąży a byłam juz w tak dobrej formie.. :((
 
Słuchaj ja miałam czerniaka i zalecenia miałam takie: chodzić w kapeluszu w długim rękawie i wysmarowaną kremem 50 . Żyję normalne 😃 bez przesady , wolę się lekko opalić niż mieć braki witaminy D i mieć depresję. Ja się bardziej martwię jak będę kosić trawę 😢 mam 25 arów koło domu i obsesję żeby trawka skoszona była.
Raz kosze prawie 20 arów,z koszem oczywiście 1-2 razy w tyg. Też się zastanawiam czy uciagne🤔 jeszcze praca🤔
Dziewczyny byłam u szefowej. Walnęłam jej ten wniosek o rezygnację z wychowawczego i szczerze powiedziałam, że jestem w ciąży. Zobaczymy czy przywróci mnie z dnia na dzień czy będzie mi robić na złość i zrobi to dopiero za 30 dni. Generalnie okazało się , że zrobiła mnie w h..... Aż miło
Czekałam od sierpnia na etat , miała dzwonić jak sie tylko zwolni. Zapewniała mnie że jej bardzo zależy żebym wróciła więc czekalam ,a ta malpa podobno przyjęła teraz 2 nowe osoby ... czyli wychodzi na to , że bym sobie czekała do usranej śmierci na tą pracę... Dobrze, że zmieniliśmy plany ...masakra ...
Jest takie powiedzenie- chcesz mieć miękkie serce to musisz mieć twardą dupę, no pinda i tyle,bez komentarza
 
Dziewczyny byłam u szefowej. Walnęłam jej ten wniosek o rezygnację z wychowawczego i szczerze powiedziałam, że jestem w ciąży. Zobaczymy czy przywróci mnie z dnia na dzień czy będzie mi robić na złość i zrobi to dopiero za 30 dni. Generalnie okazało się , że zrobiła mnie w h..... Aż miło
Czekałam od sierpnia na etat , miała dzwonić jak sie tylko zwolni. Zapewniała mnie że jej bardzo zależy żebym wróciła więc czekalam ,a ta malpa podobno przyjęła teraz 2 nowe osoby ... czyli wychodzi na to , że bym sobie czekała do usranej śmierci na tą pracę... Dobrze, że zmieniliśmy plany ...masakra ...
Ależ pinda 😡
Może właśnie spróbuj wykorzystać jako argument na Twoją korzyść teraz to, że kazała czekać, Ty dotrzymałaś ustaleń a ona nie, i niech teraz za to przynajmniej nie robi problemów, co jej szkodzi. 😡
 
No ja tak samo. A teraz się czuje jakbym miala
Kaca giganta. I niby bym coś zjadła ale jak jem to mi wsystsko rośnie

No ja tak samo. A teraz się czuje jakbym miala
Kaca giganta. I niby bym coś zjadła ale jak jem to mi wsystsko rośnie w ustach
Ja też dzisiaj czuje jakbym miała kaca strasznego, okropne to jest ...od rana juz Butelke wody wypiłam. Mdłości mam rano jak zjem to potem juz jest ok. Dzisiaj jakos najeść sie nie umiem niczym. Glodna i głodna. Ale pewnie wieczorem wroca te mdłości. Bo tak ostanio mam zauważyłam.
 
reklama
Ja też dzisiaj czuje jakbym miała kaca strasznego, okropne to jest ...od rana juz Butelke wody wypiłam. Mdłości mam rano jak zjem to potem juz jest ok. Dzisiaj jakos najeść sie nie umiem niczym. Glodna i głodna. Ale pewnie wieczorem wroca te mdłości. Bo tak ostanio mam zauważyłam.
Też mam wieczorami większe mdlosci 🤔
 
Do góry