reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny czy wy zauważylyscie jakaś poprawę włosów ? Ja miałam zawsze cienkie i suche. Wypadają po każdym myciu. Gdzieś kiedyś usłyszałam ze w ciąży ich kondycja się poprawia i nie wypadają. Ale jak na razie nic nie zauważyłam u siebie i nie mogę się doczekac kiedy przestaną wylatywać i mój kucyk będzie trochę grubszy. A może to tylko mit ?🙈
Ja zauważyłam że u mnie zdecydowanie mniej wypadają😁. Chociaż słyszałam że po ciąży może być gorzej. Trzeba cieszyć się chwilą😉
 
reklama
A ja w ten deszczowy dzień, skoro mowa. O włosach zrobiłam sobie olejowanie z kokosowego oleju i kilka kropel cytryny 🙌 ostatnio mam taką sucha skórę głowy że swędzi niemiłosiernie 😢 potrzymam tak z 2h ten specyfik
 
Ja tak miałam w pierwszej ciąży. Piękne włosy, nic nie wypadało po ciąży itd. A teraz mam tak tłuste, cienkie jakieś mam wrażenie. W ogóle teraz.. I cera gorsza, wywaliło mnie wszędzie. Może córka odbiera mi urodę 😁 wierzycie faktycznie w te przesady?
ja w żadne przesądy nie wierzę 😂jak byłam w ciąży z córką to każdy obstawiał chłopca bo się super czułam i inni twierdzili że pięknie wyglądam 😃 jadłam non stop ogórki kiszone i zero słodyczy. Nawet ta metoda ramzi i nub jest dla mnie wątpliwa, wstawiłam zdjęcia usg na grupę na fejsie gdzie sugerują płeć i co? Wszyscy jednoznacznie, że syn 😂 a mam super córeczkę 🥰 lekarz mi dopiero w 24tc powiedział bo wcześniej nie było widać 😃
 
reklama
Dziewczyny czy piersi tez raz Was bolą bardziej raz mniej ? Wczoraj miałam bardzo obolałe wręcz nie mogłam ich dotknąć a dzisiaj czuje tylko delikatny ból przy ucisku... i już sobie wkręcam ze objawy ciąży ustępują
Mam tak, najczesniej rano ledwo co bolą albo w ogóle, jedynie sutki wrazliwe, ale z kazda chwila sie rozkręcają. Wieczorem są już bardziej bolesne, ale jak stanik zdejmę to po ok godzinie, maksymalnie dwóch już znowu bolą mniej.
 
Do góry