reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny pomocy... Cała noc nie spałam dostałam jakiegoś zapalenia nadgarstka, nie mogę ruszać ręką, nie wezmę też żadnych przeciwbolowych i przeciwzapalnych tabletek. Całą noc wyłam doslownie z bólu. Naczytalalm się na tych żelach przecwbolowych że nie wolno używać w 1 trymestrze. Ratuje się zimnymi okładami ale to walka z wiatrakami. Sama już nie wiem co mam robić 😭
 
reklama
Dziewczyny pomocy... Cała noc nie spałam dostałam jakiegoś zapalenia nadgarstka, nie mogę ruszać ręką, nie wezmę też żadnych przeciwbolowych i przeciwzapalnych tabletek. Całą noc wyłam doslownie z bólu. Naczytalalm się na tych żelach przecwbolowych że nie wolno używać w 1 trymestrze. Ratuje się zimnymi okładami ale to walka z wiatrakami. Sama już nie wiem co mam robić 😭
Wiesz co pomaga na takie coś okłady z kapusty, zgnieść tłuczkiem kapustę biała tak żeby sok puscila i okladaj rękę zakryj czymś żeby kapusta nie wyleciała..
 
Wiesz co pomaga na takie coś okłady z kapusty, zgnieść tłuczkiem kapustę biała tak żeby sok puscila i okladaj rękę zakryj czymś żeby kapusta nie wyleciała..
Będę próbować, ale już nie mam siły dwie noce nie przespane, ręka nie mogę ruszyć. Najbardziej boję się brać tabletek. Nie wiem ile wytrzymam.
 
Dziewczyny czy wy zauważylyscie jakaś poprawę włosów ? Ja miałam zawsze cienkie i suche. Wypadają po każdym myciu. Gdzieś kiedyś usłyszałam ze w ciąży ich kondycja się poprawia i nie wypadają. Ale jak na razie nic nie zauważyłam u siebie i nie mogę się doczekac kiedy przestaną wylatywać i mój kucyk będzie trochę grubszy. A może to tylko mit ?🙈
 
Dzień dobry dziewczyny 🤗

Ja dziś mialam koszmarna noc, cała mokra się budziłam, lało się ze mnie okropnie 🤣 a od 7 oczy jak 5zl gdzie zawsze spałam do 9-10 na weekend 🤔
 
Dziewczyny pomocy... Cała noc nie spałam dostałam jakiegoś zapalenia nadgarstka, nie mogę ruszać ręką, nie wezmę też żadnych przeciwbolowych i przeciwzapalnych tabletek. Całą noc wyłam doslownie z bólu. Naczytalalm się na tych żelach przecwbolowych że nie wolno używać w 1 trymestrze. Ratuje się zimnymi okładami ale to walka z wiatrakami. Sama już nie wiem co mam robić 😭
Ja sobie narobiłam w pracy problemów z nadgarstkiem. Ortopeda po zdjęciu stwierdził że to jakiś zespół de quervaina. Przepisał orteze. Twierdził, że mogę w tym chodzic do pracy. L4 nie zaproponował, choć wiedział że w pracy to sobie zrobiłam. W ortezie nie umiałam nawet światła włączyć więc nie chodziłam w tym. Chodziłam do pracy na środkach mocnych od bólu non stop. Przez ok 8 mies. Potem bylam na kontroli lekarz wysłał na jakieś fale a jak nie pomogą to operacja. Zanim poszłam na fale mama zaciągła mnie do jakieś Pani od masaży, nastawiania. Nie chciałam tam isc i zawsze śmiałam się z mamy ze traktuje ta Pania jak Boga a pewnie ona tylko na kase naciąga. O jezu jak sie pomyliłam. Pani powiedziała ze jestem cala krzywa przez pracę. Ponastawiala mnie. Zapomniałam co to ból nadgarstka....
 
Dzień dobry[emoji4] Ja miałam wczoraj kiepskie samopoczucie, cały dzień bolała mnie głowa, snułam się jakoś bez sensu, a mój 2.5latek tak dawał czadu, że ciężko było odpocząć [emoji28] Co do brzucha to ja już w tamtym tygodniu wyjęłam z szafy spodnie ciążowe [emoji85] I tak jak w pierwszej ciąży wyczekiwałam brzuszka, ( a pojawił się około 18tc) tak teraz mi się nie spieszy, a tu szybciej zaczyna odstawać. Przynajmniej ciepło w plecy jak się tę gumę podciągnie [emoji1787] Planujecie kupować typowo ciążowe ciuchy? Ja mam spodnie z poprzedniej ciąży( i to meeega polecam [emoji108]), jakieś bluzki, ale teraz mam plan spróbować skompletować sobie ubrania na ten czas z normalnych działów. Jakieś oversizowe bluzki, kiecki, spódnice, leginsy. Myślicie, że da radę? Bo jakoś te ciążowe i nie są najpiękniejsze i cena też wyższa [emoji849] Miłego dnia dla Was [emoji3059] dziś ktoś ma wizytę?
Ja chce jakies luzne sukienki kupic. Bo nagorzej bedzie wlasnie w wakacje. Co mialam i uwielbialam w 1 ciazy to leginnsy. Najwygodniejsze co moglo byc. I najwyzej 1 pare spodni kupie dzinsowych. Ale z zakupami wstrzymuje sie do polowkowych chociaz
 
reklama
Hej dziewczyny tak wgl. Ja malo sie odzywam bo minty dziecko szaleje. A co bedzie z 2 to ja nie wiem [emoji23]
Czy ktoras nadal plami?Jaj to wyglada??
Ja plamie na brazowo z takimi jakby nitkami sluzu i nie wiem juz co o tym myslec. Do wizyty jeszcze daleko.
 
Do góry