reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dzień Dorby dziewczyny ♡ Wczoraj Wam pisałam że piłam ogólnie 3 kawy czarne dziennie. Po zrobieniu testu odstawiłam. Piłam inke. Smakowała jak rozpuszczalna ale przez cykorie ma wysoki indeks, taka byłam po niej głodna 🙈 Zamówiłam na allegro 3 kawy bezkofeinowe. Narazie otworzyłam niebieską i powiem Wam da się oszukać organizm 🤩
Też się na te przerzuciłam i wiem że powinno się patrzeć jak jest usuwana kofeina czy naturalnie czy chemiczne, ponoć ta druga opcja jest nie zdrowa 🤔nie wiem ile w tym prawdy ale polecam kawę bezkofeinowa z Korony, pychota 😁
 
A czemu nie? Jedz! Też mam teraz ochotę :-)
Niby dym ma szkodliwego substancje i powinno się zrezygnować z grillowanych rzeczy. Ale jedna pewnie nie zaszkodzi. Przyjdzie wiosna lato... sezon do grillowania.. my bardzo często grillowalismy bo mieszkamy w domku. Myślałam o zakupie grilla gazowego hm? Z tym ze ja to znowu najbardziej kaszanke z kapustą lubie z grilla, kiełbasa moze nie istnieć hehe. A kaszanki ze względu na podroby tez należy unikać w ciąży :(
 
Niby dym ma szkodliwego substancje i powinno się zrezygnować z grillowanych rzeczy. Ale jedna pewnie nie zaszkodzi. Przyjdzie wiosna lato... sezon do grillowania.. my bardzo często grillowalismy bo mieszkamy w domku. Myślałam o zakupie grilla gazowego hm? Z tym ze ja to znowu najbardziej kaszanke z kapustą lubie z grilla, kiełbasa moze nie istnieć hehe. A kaszanki ze względu na podroby tez należy unikać w ciąży :(
U nas jest tak okropne powietrze, że gorsze mi się wydaje spacery po mieście niż jedną kiełbaska :-)
 
Też się na te przerzuciłam i wiem że powinno się patrzeć jak jest usuwana kofeina czy naturalnie czy chemiczne, ponoć ta druga opcja jest nie zdrowa 🤔nie wiem ile w tym prawdy ale polecam kawę bezkofeinowa z Korony, pychota 😁
Gdzie to kupię? :D hmm na lavazzie pisze ze w naturalny sposób a nie umiem doczytać na dallmayer.
 
@Asju a jak Twoja dzisiejsza wizyta? Wszystko ok? Może pisałaś, ale kurczę jak wchodzę na forum wieczorem to mam z 20 stron do nadrobienia i nie jestem na bierząco hehe
Dziewczyny tyle piszą, że mi też ciężko jest nadrobić ;) U mnie wszystko jak na razie ok. Maluch wielkości 1,19cm i bijące serduszko :) dziś zaczełam 7t 4d. Termin mam na 15 września :)
 
reklama
Hejka :)
Dzis byłam na usg ale niestety nic nie widać jeszcze 😫 wychodzi ze albo ciąża jest młodsza bo z miesiączki wychodzi 6 tyg albo ciąża pozamaciczna. Dziś miałam oznaczyć bete i w poniedziałek także zobaczymy. Trochę się stresuje teraz co dalej
 
Do góry