reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Co do ubrań to poprzednio rodziłam w kwietniu i mam dużo „dołów” ;) czyli dwie pary spodni, spódnice dżinsowa, legginsy i rajstopy ciążowe. Bluzki tez dwie lub trzy takie typowo ciążowe, a tak to reszta normalna. Pewnie się bliżej lata zaopatrze w sukienki jakieś ewentualnie. Dzisiaj w lidlu kupiłam getry ciążowe za 21 zł, mam nadzieje, ze jeszcze będą mieli jakaś ofertę bliżej wiosny bo te ciuchy są tanie i dobre jakości.
 
Dzisiaj powiedziałam 13 letniej córce o ciąży. Tej rozmowy bałam się chyba najbardziej, bo po bracie powiedziała, że go kocha, ale kategorycznie nie chce już więcej rodzeństwa😂. Zbierałam się cały dzień, a ona stwierdziła, że już dawno się domyśliła, bo znalazła opakowanie po teście, potem wytropiła, że nie używam podpasek, ani tamponów, jak skakała po łóżku to trzymałam ręce tak, żeby ochraniać brzuch, a w środę wróciłam z pracy, wzięłam prysznic i znikłam na 2 godziny więc pewnie byłam u lekarza. Masakra, a myślałam, że to takie nieświadome dziecko jeszcze😳. W weekend mówię rodzicom i teściom, bo zaraz bedzie widać u mnie.
Dziewczyny a która ma ostatnia pierwszą wizytę. Czy wszystkie mają już jasną sytuację? Pytam pod kątem ewentualnego wątku prywatnego.
Ja w piątek będę miała wizytę poprzednie pokazały tylko pęcherzyk czekam na serduszko 💛 ♥️ 💛
 
reklama
Do góry