reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja w poniedziałek mam wizytę u Pani ginekolog i właśnie jestem ciekawa jakie badania dostane do wykonania.Mam jeszcze pytanie-możecie się śmiać :D ale jestem ciemna w tym temacie (to moja pierwsza ciąża) jak dostajecie skierowanie na badania krwi i moczu to musicie je wykonać w konkretnym miejscu? Czy może to być laboratorium albo szpital wybrany przez nas? Ja chodzę do ginekologa prywatnie i właśnie się tak zastanawiam jak to będzie wyglądać :)
Moja też pierwsza, więc specjalista nie jestem, ale ja też chodzę prywatnie i mimo że mam wypisane skierowanie na druczku z innego laboratorium (jak mniemam muszą mieć jakąś współprace, bo wszystko na nim wypisuje) to robię w innym :) do tamtego mam za daleko, może byłyby jakieś zniżki (?) w tym wpisanym przez nią, ale szczerze to tamte laboratorium jest duzo droższe niż moje, więc pewnie koniec końców wyszloby mi to samo :) idę więc do swojego i nigdy nic mi nie mówiła, że źle, bo wcześniej też tak robiłam :)
A możecie mi kochane powiedzieć jak mam ta listę badań to muszę wszystko zrobić do następnej wizyty. Tak. Ale czy mogę te badania zrobić w ciągu kilku dni nie wszystko w jeden dzień? [emoji14][emoji85] dobry jak głupie pytanie [emoji23]
Możesz w kilka dni, ale chyba lepiej zrobic od razu wszystko, jedno uklucie i z głowy [emoji28]
 
@Asju a jak Twoja dzisiejsza wizyta? Wszystko ok? Może pisałaś, ale kurczę jak wchodzę na forum wieczorem to mam z 20 stron do nadrobienia i nie jestem na bierząco hehe
 
Ja mam termin na 22.09 :). Aktualnie 6+2 :).
Dziękuję Wam ♡ Dobrze że jest takie forum. Kto zrozumie lepiej niż kobiety w tym samym stanie tego samego czasu :)
A ma któraś termin na 21 wrzesień lub coś ok tego? :)
Ja i tak nie widziałam jeszcze zarodka nie wiem czy serduszko zabiło.
W grudniu siostra od narzeczonego poroniła w 7 tygodniu, była na czyszczeniu musi 3 miesiące odczekać do następnych starań. Dlatego jak u mnie będzie okej wszytsko to prędko jego rodzina sie nie dowie, nie chce robić przykrości :( Wszystko sie tak poskładało w jednym czasie prawie...
 
A możecie mi kochane powiedzieć jak mam ta listę badań to muszę wszystko zrobić do następnej wizyty. Tak. Ale czy mogę te badania zrobić w ciągu kilku dni nie wszystko w jeden dzień? [emoji14][emoji85] dobry jak głupie pytanie [emoji23]

Lepiej pobrać za jednym razem. Jeszcze nas dużo badań czeka w ciąży, wiec trzeba szanować żyły ;)
 
A Ty kiedy masz kolejna wizytę? 😘 ja 12.02 i chyba jajo zniosę do tej pory 😱
Ja mam 8 lutego , miałam mieć 11 ale nie mam akurat jak u niego się wstawić , wiec musiałam w tej samej klinice zmienić na jego kolegę po fachu No mój doktorek teraz będzie przyjmował tylko w czwartki na terenie miasta gdzie mieszkam a to dla mnie za mało , jeżeli coś się stanie niespodziewanego człowiek nie wie💁‍♀️ Wiec potrzebuje kogoś kto więcej w pracy niż jeden jest 😌
 
reklama
Do góry