reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

A co to za szaszetki? Jakiś antybiotyk typu monural czy coś innego? A inne parametry np. bakterie też masz poza normą?
Jeszcze nie mam wyników dzisiejszego przesiewu, który jest rozszerzonym badaniem moczu.
Mam saszetki do picia 3 razy dziennie Ural - jakieś przeciwbakteryjne. :(
 
reklama
Dzień dobry[emoji4] Ja miałam wczoraj kiepskie samopoczucie, cały dzień bolała mnie głowa, snułam się jakoś bez sensu, a mój 2.5latek tak dawał czadu, że ciężko było odpocząć [emoji28] Co do brzucha to ja już w tamtym tygodniu wyjęłam z szafy spodnie ciążowe [emoji85] I tak jak w pierwszej ciąży wyczekiwałam brzuszka, ( a pojawił się około 18tc) tak teraz mi się nie spieszy, a tu szybciej zaczyna odstawać. Przynajmniej ciepło w plecy jak się tę gumę podciągnie [emoji1787] Planujecie kupować typowo ciążowe ciuchy? Ja mam spodnie z poprzedniej ciąży( i to meeega polecam [emoji108]), jakieś bluzki, ale teraz mam plan spróbować skompletować sobie ubrania na ten czas z normalnych działów. Jakieś oversizowe bluzki, kiecki, spódnice, leginsy. Myślicie, że da radę? Bo jakoś te ciążowe i nie są najpiękniejsze i cena też wyższa [emoji849] Miłego dnia dla Was [emoji3059] dziś ktoś ma wizytę?
Ja się właśnie zastanawiam na typowo ciążowymi ogrodniczkami, może jakieś szorty na lato, ewentualnie dwie sukienki, a tak to legginsy w większym rozmiarze bo faktycznie, te ciążowe couszki to niektore przedrożone, a wcale piękne nie są :-)

Witam z rana drogie panie, noc okropna, co dwie godzinki wstawanie na siku [emoji23] i jakaś taka pełnia w żołądku była wieczorem i paskudnie mi się odbijało, odeuch wymiotny przy szczotkowaniu zębów też się lekki pojawił. Także dzień jak codzień ostatnio [emoji23]
 
Zaczelam się bardzo martwić po wczorajszej wizycie 😭 przecież w tym moim pęcherzyku prawie nic nie widać, a to już 5+5... 😭 i na dodatek lekarz mi zapisał duphaston, w sumie nie wiem czy te mała plamka to zarodek, czy pęcherzyk żółtkowy... byłam tak zestresowana ta wizyta, ze mało co zakodowałam 😳 dołączę jesscze raz zdjęcie, może któraś z Was się wypowie?
 

Załączniki

  • 625FC925-5757-490D-ABA7-7B324139E63C.jpeg
    625FC925-5757-490D-ABA7-7B324139E63C.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 71
Odebrałam wyniki moczu i się okazało, ze leukocyty wyszły mi powyżej 20, a norma to 8... niby jakiejś supwr nadwyżki nie ma, ale się stresuje. Dostałam saszetki do picia na trzy dni i dzisiaj jeszcze przesiew moczu - któraś z Was może spotkała się z taka sytuacja? :(
Powtórz, prawdopodobnie źle pobralas mocz :)
Ps. Sytuacja z życia wzięta 😅
Badanie jest niedrogie, a łatwo zepsuć wynik. Trzeba rano wstać, podmyć się, wytrzeć i zacząć sikać, a łapać dopiero drugi strumień. Ostatnie sikanie może być max 6 godzin wcześniej a jak już złapiesz do pojemnika, masz 2-3 godziny na dostarczenie do labo :) a przez ten czas trzeba trzymać pojemnik w lodówce
Poczytaj w necie :)
 
Przez stronę 😅 niby wstawiłam, niby widać, ale jednak nie ma🤔🙈 A tak myślałam, że fajnie jakbyśmy sobie powstawiały te suwaczki bo ciężko zapamiętać kto w którym tygodniu jest, a codziennie te pytania się pojawiają. Co myślicie o tym? Tylko czemu to nie działa 😬
 
Przez stronę [emoji28] niby wstawiłam, niby widać, ale jednak nie ma[emoji848][emoji85] A tak myślałam, że fajnie jakbyśmy sobie powstawiały te suwaczki bo ciężko zapamiętać kto w którym tygodniu jest, a codziennie te pytania się pojawiają. Co myślicie o tym? Tylko czemu to nie działa [emoji51]
Zawsze z tym problem tu był [emoji23] jak kiedyś suwaki ustawiałam, to kombinowałam okropnie żeby były widoczne. Mi tam osobiście wygodniej z apki korzystać jakoś tak, bo jak są posty do nadrobienia to nie zmieniam strony tylko posty lecą ciągiem jak przewijam :-) tylko że w apce jesl problem z istawienie suwaków.
 
reklama
Zaczelam się bardzo martwić po wczorajszej wizycie 😭 przecież w tym moim pęcherzyku prawie nic nie widać, a to już 5+5... 😭 i na dodatek lekarz mi zapisał duphaston, w sumie nie wiem czy te mała plamka to zarodek, czy pęcherzyk żółtkowy... byłam tak zestresowana ta wizyta, ze mało co zakodowałam 😳 dołączę jesscze raz zdjęcie, może któraś z Was się wypowie?
U mnie tak samo, też biorę duphaston no i lekarz kazał zmierzyć betę czy rośnie, zrobiłam już we czwartek i piątek na szczęście rośnie, zrobię jeszcze w poniedziałek żeby było zrobione prawidłowo po 48h a później kolejna wizyta. Bądź dobrej myśli🤗 ja jestem 😚
 
Do góry