reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Czyli takie bardziej brudzenia ..to faktycznie nie ma się czym martwić [emoji8] U mnie póki co czysto [emoji846][emoji3531] następna wizytę mam dopiero 25 lutego ale nie wiem czy tyle wytrzymam [emoji85]

Taaak, to prawda bardziej jakieś brudzenie :p może taki mój urok 🤣 a dupka nadal bierzesz? Mi ostatnio przepisała na wszelki następne opakowanie ale powiedziała ze ma nadzieje ze mi przejdzie i odstawimy :-)
Kuuuurcze to się naczekasz! Już na prenatalne się umawiałas? ❤️
 
reklama
Dobranoc dziewczyny, jestem taka spiaca ostatnio, ze padam czasem i po 21, wiec dzis to i tak prawie noc 😆 jutro dzieci sie rozjezdzaja, najmlodsza do babci, a my sami i malujemy.
Juz siedzialam godzine na allegro szukajac firanek i innych takich, ale dobrze, ze galerie otwieraja, to napadne na pepco, tam zapewne znajde troche dodatkow szaro mietowych.
Milej nocy i ciązowych snów 🥴🥴
Ps. Mi to sie nawet Magda Gessler snila wczoraj 😳

Dobrej nocki! :-) ja oglądam dokument o mordercach na Netlifixie moje guilty pleasure a weekend mam ze znajomymi i u rodziny wiec znowu to pewnie będę mieć nadrabiania ze 150 stron szalone kobiety!!! 🤣❤️
 
Taaak, to prawda bardziej jakieś brudzenie [emoji14] może taki mój urok [emoji1787] a dupka nadal bierzesz? Mi ostatnio przepisała na wszelki następne opakowanie ale powiedziała ze ma nadzieje ze mi przejdzie i odstawimy :-)
Kuuuurcze to się naczekasz! Już na prenatalne się umawiałas? [emoji3590]
Tak biorę. Lekarz powiedział, że do 16 tc mam brać[emoji846]
Na prenatalne już jestem umówiona 15 marca. Koszt takiego badania to 480 u mojego lekarza [emoji85]rzecz jasna z testem podwójnym..
Oby szybko zleciało.. a Ty już umówiona ?[emoji8]
 
@Elodia zapisałaś się już do Medi? 👏🏻
Pytanie mam laski która korzysta z Medicoveru, czy przy prenatalnych tez pobierają tam z automatu krew? Wg pakietu mam jakieś pappa w pakiecie ale nie wiem czy to dodatkowe skierowanie czy to zupełnie inne badanie. Akurat w tym jestem zielona jak trawa na boisku jakby któraś mogła wyjaśnić to czekam na info. Mam skierowanie tylko na usg 11-14tydz ale koleżanka pytała czy to tez badanie z krwi mam i zgłupiałam 🤣
 
Tak biorę. Lekarz powiedział, że do 16 tc mam brać[emoji846]
Na prenatalne już jestem umówiona 15 marca. Koszt takiego badania to 480 u mojego lekarza [emoji85]rzecz jasna z testem podwójnym..
Oby szybko zleciało.. a Ty już umówiona ?[emoji8]
tak mam już termin na 9.03, akurat będzie 12tc, ale właśnie będzie dyskusja z lekarzem czy to jest ten podwójny czy samo usg i pogadam z nim co tu w tym temacie zrobić :-) jeju teraz to trzeba się uzbroić w cierpliwość te terminy się wydają z kosmosu!
 
Dziewczyny które robiły już badania albo dostały już skierowanie na nie: co Wam lekarze kazali zrobić?
Moja mi dala: 1. Morfologia, 2. Glukoza, 3. Bad. ogólne moczu, 4. Tsh, 5. Antygen HBs, 6. AHCV, 7. Cytomegalia IgG i IgM, 8. HIV, 9. Toxoplazma IgG i IgM, 10. WR, 11. Grupa krwi
Na różyczke nie robię, bo jako dziecko przechorowalam. Czy to wszystko czy Wam coś dodatkowo zlecali?[emoji4]
Ja mam idę tuczna listę do badania.
 
A możecie mi kochane powiedzieć jak mam ta listę badań to muszę wszystko zrobić do następnej wizyty. Tak. Ale czy mogę te badania zrobić w ciągu kilku dni nie wszystko w jeden dzień? 😛🙈 dobry jak głupie pytanie 😂
 
A możecie mi kochane powiedzieć jak mam ta listę badań to muszę wszystko zrobić do następnej wizyty. Tak. Ale czy mogę te badania zrobić w ciągu kilku dni nie wszystko w jeden dzień? 😛🙈 dobry jak głupie pytanie 😂

Lepiej od razu za jednym, raz pójdziesz na oddanie krwi :-) pobiorą ile trzeba i papa :D
Tylko morfologia na czczo wiec w sumie do wszystkich musisz isc na głodniaka :D
Ja morfologię zrobiłam od razu w jakimś 4 tygodniu jak potwierdziłam ciąże to przez telefon mi zlecił morfologię i mocz :-) teraz już cała ta listę robię za jednym razem i mam mieć wyniki na wizycie wiec idę w poniedziałek i na środę będę gotowa :)
 
reklama
Do góry