reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Tylko test Papp-a jest dodatkowy, nie obowiązkowy jak usg pierwszego trymestru :)
 

Załączniki

  • IMG_1006.jpg
    IMG_1006.jpg
    108,1 KB · Wyświetleń: 51
  • IMG_1005.jpg
    IMG_1005.jpg
    131,1 KB · Wyświetleń: 40
reklama
Dobranoc dziewczyny, jestem taka spiaca ostatnio, ze padam czasem i po 21, wiec dzis to i tak prawie noc 😆 jutro dzieci sie rozjezdzaja, najmlodsza do babci, a my sami i malujemy.
Juz siedzialam godzine na allegro szukajac firanek i innych takich, ale dobrze, ze galerie otwieraja, to napadne na pepco, tam zapewne znajde troche dodatkow szaro mietowych.
Milej nocy i ciązowych snów 🥴🥴
Ps. Mi to sie nawet Magda Gessler snila wczoraj 😳
A mi frytki 😂😂😂😂😂
 
Kobietki jestem już po. Zarodek już jest, pęcherzyk ma ok 1cm, chociaż na usg ledwo go widać 😔 Dostałam duphaston 2 razy dziennie, kolejna wizyta za dwa tygodnie. Póki co serduszka nie widać, ale mam nadzieje, ze na kolejni wizycie już je usłyszę ♥️ Wstępny termin porodu na 29.09 ☺️

A który to tydzień przypomnij mi kochana ?? 😍
 
Dziewczyny biorące heparynę. Ja dopiero w tej ciąży biorę. Mąż mi robi te zastrzyki . Dzisiaj 11. I stwierdził że już nie wie gdzie kłuć i do kiedy to będę brac. Myślicie że to już do końca będę musiała brać? Nie robiłam badań na ten coś antyfosfolipidowy ale babka stwierdziła że ta heparyna może nas uratować. I tak nie dppytalam czy do 12 tyg czy dluzej
Mi lekarz mowil, że do 13 tyg później zmiana na tabletki jakieś.
 
Kochana nie przejmuj się . Ja byłam wczoraj 5+5 ijefyne co widziałam to pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy 🙈 na następnej pewnie fasolek pokaże ci piękne serducho ❤️

Dziewczyny ja byłam w 5+2 i był mały zarodek i pęcherzyk a tydzień później już serce biło ❤️ spokojnie! 😍
Dziękuję ;) na prenatalne jestem umówiona na 12 marca ale dostałam skierowanie z nfz więc pewnie tylko te usg. Teraz niewiem czy robić te drugie dodatkowe, wy robicie dziewczyny? :)

Ja postaram się dopytać lekarza :) chętnie bym zrobiła dla spokoju
 
reklama
Mi na 27 termin wychodzi więc daleko w tyle jestem [emoji23]

Też jestem po poronieniu, 3 lata temu ciążę stracilam. W 8+3 miałam zabieg, także pewnie dopiero po tym dniu się uspokoję, jeśli do tego dnia dotrwam :-) licząc od jutra, to tylko 2 i pół tygodnia [emoji23] może szybko zleci
Ja poroniłam w 6 tygodniu, teraz już zaczął się 8 a ja wcale nie jestem spokojniejsza 🙈 i nie wiem czy do września będę 😉
Dziewczyny które robiły już badania albo dostały już skierowanie na nie: co Wam lekarze kazali zrobić?
Moja mi dala: 1. Morfologia, 2. Glukoza, 3. Bad. ogólne moczu, 4. Tsh, 5. Antygen HBs, 6. AHCV, 7. Cytomegalia IgG i IgM, 8. HIV, 9. Toxoplazma IgG i IgM, 10. WR, 11. Grupa krwi
Na różyczke nie robię, bo jako dziecko przechorowalam. Czy to wszystko czy Wam coś dodatkowo zlecali?[emoji4]
To samo dodatkowo jeszcze ft3 i ft4 ale ja choruje na tarczyce
 
Do góry