reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja to mam nadzieje ze jak cos tam widać mimo wciagnietego brzucha, to ciąża z nami do września zostanie :-)
Nie no teraz to już nie ma innej opcji i tego się trzymajmy. Mam nadzieję, że teraz już wszystkie zostaniemy do września w tym samym składzie.
@CiuCiu88 w takim razie rzeczywiście jeszcze poczekajmy.
 
reklama
Dziewczyny które robiły już badania albo dostały już skierowanie na nie: co Wam lekarze kazali zrobić?
Moja mi dala: 1. Morfologia, 2. Glukoza, 3. Bad. ogólne moczu, 4. Tsh, 5. Antygen HBs, 6. AHCV, 7. Cytomegalia IgG i IgM, 8. HIV, 9. Toxoplazma IgG i IgM, 10. WR, 11. Grupa krwi
Na różyczke nie robię, bo jako dziecko przechorowalam. Czy to wszystko czy Wam coś dodatkowo zlecali?[emoji4]
Ja w poniedziałek mam wizytę u Pani ginekolog i właśnie jestem ciekawa jakie badania dostane do wykonania.Mam jeszcze pytanie-możecie się śmiać :D ale jestem ciemna w tym temacie (to moja pierwsza ciąża) jak dostajecie skierowanie na badania krwi i moczu to musicie je wykonać w konkretnym miejscu? Czy może to być laboratorium albo szpital wybrany przez nas? Ja chodzę do ginekologa prywatnie i właśnie się tak zastanawiam jak to będzie wyglądać :)
 
+ jestem po morfologii, glukozie na czczo i tsh i jednym moczu
Cytologię miałam na początku zeszłego roku wiec na następnej wizycie poproszę o powtórzenie :-)
 

Załączniki

  • IMG_1004.jpg
    IMG_1004.jpg
    52,2 KB · Wyświetleń: 54
U mnie wszystko gra. Opowiadaj jak u Ciebie? Plamienia się uspokoiły? [emoji8]

Kochana plamienia pojawiają się czasem raz dziennie mała plamka, albo na dwa/trzy dni. Cały czas jest to przy podtarcia i jest brązowe, żadnych takich „uplawow” Nie przejmuje się jakoś tym zbytnio, w środę jeszcze idę na wizytę a potem 17.02 o ile nie powie ze mam przełożyć na później :-) a jak u Ciebie? ❤️
 
Kochana plamienia pojawiają się czasem raz dziennie mała plamka, albo na dwa/trzy dni. Cały czas jest to przy podtarcia i jest brązowe, żadnych takich „uplawow” Nie przejmuje się jakoś tym zbytnio, w środę jeszcze idę na wizytę a potem 17.02 o ile nie powie ze mam przełożyć na później :-) a jak u Ciebie? [emoji3590]
Czyli takie bardziej brudzenia ..to faktycznie nie ma się czym martwić [emoji8] U mnie póki co czysto [emoji846][emoji3531] następna wizytę mam dopiero 25 lutego ale nie wiem czy tyle wytrzymam [emoji85]
 
reklama
Dobranoc dziewczyny, jestem taka spiaca ostatnio, ze padam czasem i po 21, wiec dzis to i tak prawie noc 😆 jutro dzieci sie rozjezdzaja, najmlodsza do babci, a my sami i malujemy.
Juz siedzialam godzine na allegro szukajac firanek i innych takich, ale dobrze, ze galerie otwieraja, to napadne na pepco, tam zapewne znajde troche dodatkow szaro mietowych.
Milej nocy i ciązowych snów 🥴🥴
Ps. Mi to sie nawet Magda Gessler snila wczoraj 😳
 
Do góry