reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny czy Wy w ciązy macie także przesuszoną skórę i czesem aż swędzi? Ja od chyba 2 tyg po kąpieli mam wrażenie, że skóra jest papierowa. Nie chce używać chemicznych balsamów do ciała ;/ czy któraś z Was ma podobne problemy ? Buziaki Mamusie :*

U mnie dzis 8+6.
 
reklama
Dziewczyny czy Wy w ciązy macie także przesuszoną skórę i czesem aż swędzi? Ja od chyba 2 tyg po kąpieli mam wrażenie, że skóra jest papierowa. Nie chce używać chemicznych balsamów do ciała ;/ czy któraś z Was ma podobne problemy ? Buziaki Mamusie :*

U mnie dzis 8+6.
hej :) ja mam taki problem ze skórą na twarzy. Swędzi i schodzi, natłuszczam wazeliną na ten moment od czasu do czasu i pomaga. Ja dziś 8+5 ;)
 
Dziewczyny czy Wy w ciązy macie także przesuszoną skórę i czesem aż swędzi? Ja od chyba 2 tyg po kąpieli mam wrażenie, że skóra jest papierowa. Nie chce używać chemicznych balsamów do ciała ;/ czy któraś z Was ma podobne problemy ? Buziaki Mamusie :*

U mnie dzis 8+6.
Kup sobie w aptece ziajke mleczko do ciała dla dzieci ładnie nawilża i jest bezpieczny
Screenshot_20210129-142512.png
 
Dziewczyny czy Wy w ciązy macie także przesuszoną skórę i czesem aż swędzi? Ja od chyba 2 tyg po kąpieli mam wrażenie, że skóra jest papierowa. Nie chce używać chemicznych balsamów do ciała ;/ czy któraś z Was ma podobne problemy ? Buziaki Mamusie :*

U mnie dzis 8+6.
Ja generalnie mega nie lubię się smarować i nigdy praktycznie tego nie robiłam, a skora wiecznie przesuszona.. Używam teraz pod prysznic olejku z bambino z morela i super pachnie, nie jest tłusty, a jednak skóra juz po samym prysznicu lepiej wygląda. Plus teraz zaczęłam już stosować krem na rozstępy (moja mama po ciążach ma ich mnóstwo, ja w okresie dojrzewania też wielu się nabawilam, więc teraz chciałam zacząć działać jak najszybciej). Używam kremu Mustela, bo jest bardzo polecany, można go stosować od początku ciąży i szybko się wchłania. Na ten moment jestem zadowolona i skóra jest na pewno lepiej nawilżona :)
 
hej :) ja mam taki problem ze skórą na twarzy. Swędzi i schodzi, natłuszczam wazeliną na ten moment od czasu do czasu i pomaga. Ja dziś 8+5 ;)
Też używam czegoś w typie wazeliny , nawilżajace naturalne masełko na te szczególnie suche miejsca. Szukam kosmetyków dla "mam" ale w większości jest info aby używać od 3 m-ca ciąży , nie wiem czemu w sumie... Ciekawe czy ta suchość się utrzyma do końca czy się to jakoś ogarnie :D :)
 
Kup sobie w aptece ziajke mleczko do ciała dla dzieci ładnie nawilża i jest bezpieczny Zobacz załącznik 1232319
Nie ufam marce Ziaja. Bardzo wiele złego słyszałam o jakości tych produktów a już jak raz mi wejdzie do głowy to już koniec heheh :) Dziękuje jednak za radę i może faktycznie poszukam czegoś dla dzieci zamiast mam. ;)
 
Ja generalnie mega nie lubię się smarować i nigdy praktycznie tego nie robiłam, a skora wiecznie przesuszona.. Używam teraz pod prysznic olejku z bambino z morela i super pachnie, nie jest tłusty, a jednak skóra juz po samym prysznicu lepiej wygląda. Plus teraz zaczęłam już stosować krem na rozstępy (moja mama po ciążach ma ich mnóstwo, ja w okresie dojrzewania też wielu się nabawilam, więc teraz chciałam zacząć działać jak najszybciej). Używam kremu Mustela, bo jest bardzo polecany, można go stosować od początku ciąży i szybko się wchłania. Na ten moment jestem zadowolona i skóra jest na pewno lepiej nawilżona :)
oo to już go googluje :) dziękuje :)
 
Nie ufam marce Ziaja. Bardzo wiele złego słyszałam o jakości tych produktów a już jak raz mi wejdzie do głowy to już koniec heheh :) Dziękuje jednak za radę i może faktycznie poszukam czegoś dla dzieci zamiast mam. ;)
Spoko ja ziajke stosuje u mojego dziecka od dłuższego czasu i tylko po tym nie ma uczulenia a próbowałam wielu z tych tańszych ogolnodostepnych 🤔 ale sama też się smarowałam tym mleczkiem i jest fajne :)
 
Dostalam telefon z labo odnośnie wyników moczu i ponoć są jakieś bakterie, musza zrobić mi przesiew. Branie leków jest bezpieczne gdyby się okazało, ze są potrzebne?
 
reklama
Do góry