reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

U mnie tragedia że skórą, ogólnie choruje na łojotokowe zapalenie skóry, mam na to silne maści że sterydami. Kilka lat był spokój, miesiąc przed ciążą mi wróciło, wygląda coraz gorzej ale odkąd dowiedziałam się o ciąży nie mogę stosować maści. Wygląda to źle zwłaszcza w okolicach włosów, jakbym jakaś łuszczycę czy łupież miała, łagodne kremy i nawilżanie nic nie pomaga;(
To ja mam tak w uszach.. Jakby luszczyca.. Tragedia co drapie to suche to mi woda leci z tego i od nowa sie robi.. Tylko że mi to mija najczęściej wiosna i niczym nie smaruje,wraca jesienią wtedy strasznie swędzi mnie czoło później mija i umiejscawia sie w uszach.. Tak mam od lat 😂😂😂
 
reklama
Hej dziewczyny trzymam kciku za wszystkie dzisiejsze wizyty ✊✊
Dziewczyny jak to u was jest z dziąsłami czy tylko ja tak mam że odkąd jestem w ciąży to mają mega tendencje do krwawienia? 🤔
Jeśli chodzi o witaminki to biorę femibion 1 i dodatkowo kwas foliowy myślicie ze brać coś jeszcze? Przed ciąża brałam d k2mk7 i c i tak się zastanawiam czy teraz ich jem wystarczająco? 🤔
Czemu dodatkowo suplementujesz kwas foliowy? W femibionie chyba jest ,też go biorę
 
Ja biorę duphavit czy jakoś tak. To poleciła mi lekarka, tam jest dość bogaty skład. Wogl to Pan tabletka zrobił fajna analizę takich witamin.

Mam takie pytanie czy cos soe dzieje jak korzystam ze zwyklych kremow do ciała? Mam garniera i dove i chytmie bym skonczyla zanim kupie nowe. Myslicie ze to bezpieczne?
 
U mnie ze skóra jeszcze jako tako, ale włosy zaczęły mi wypadać... kucyk coraz mniejszy, a zawsze miałam długie, gęste i grube włosy :( biorę suplementy, ale i tak nic nie pomaga :( takie suche mimo stosowania odzywek czy masek :(
 
Ja biorę duphavit czy jakoś tak. To poleciła mi lekarka, tam jest dość bogaty skład. Wogl to Pan tabletka zrobił fajna analizę takich witamin.

Mam takie pytanie czy cos soe dzieje jak korzystam ze zwyklych kremow do ciała? Mam garniera i dove i chytmie bym skonczyla zanim kupie nowe. Myslicie ze to bezpieczne?
Tak, nie można się dać zwariować. Gdybyś smarowała 5x dziennie całe ciało kremem z witaminą A to bym się zastanawiała. O wszystko pytam lekarki i staram się nie schizowac tona poradników, także jedyne zmiany to: nie pije, nie palę, nie jeżdżę konno, nie jeżdżę, na rowerze, nie jem surowego sushi, jajek, mięsa, biorę Pregna plus, a cała reszta się nie zmienia :-) najwyżej hormony "odstawią coś" - bo zacznie mi śmierdzieć.

Dermatolog stwierdziła, żeby nie łasic się na balsamy dla ciężarnych tylko używać po prostu tych z dobrym składem, co dotychczas. Bardziej szczotka i masowanie działają niż kremy... Także ten.

Swoją drogą, ja już drugi raz biustonosz muszę wymienić, od 3 tygodni noszę taki do karmienia miękki, ale już za mały jest. Wam też biust tak szybko rośnie?
 
Tak, nie można się dać zwariować. Gdybyś smarowała 5x dziennie całe ciało kremem z witaminą A to bym się zastanawiała. O wszystko pytam lekarki i staram się nie schizowac tona poradników, także jedyne zmiany to: nie pije, nie palę, nie jeżdżę konno, nie jeżdżę, na rowerze, nie jem surowego sushi, jajek, mięsa, biorę Pregna plus, a cała reszta się nie zmienia :-) najwyżej hormony "odstawią coś" - bo zacznie mi śmierdzieć.

Dermatolog stwierdziła, żeby nie łasic się na balsamy dla ciężarnych tylko używać po prostu tych z dobrym składem, co dotychczas. Bardziej szczotka i masowanie działają niż kremy... Także ten.

Swoją drogą, ja już drugi raz biustonosz muszę wymienić, od 3 tygodni noszę taki do karmienia miękki, ale już za mały jest. Wam też biust tak szybko rośnie?
Strasznie.. A nie mam większych muszę sobie kupić i nie wiem czy 70h czy jednak i lub j 🙄
 
U mnie ze skóra jeszcze jako tako, ale włosy zaczęły mi wypadać... kucyk coraz mniejszy, a zawsze miałam długie, gęste i grube włosy :( biorę suplementy, ale i tak nic nie pomaga :( takie suche mimo stosowania odzywek czy masek :(
Mi w ciąży zawsze przybywa, a po urodzeniu tak ok 4-5 miesiąc lecą jak po chemii .
 
To ja też mam takie włosy w tej ciąży.. Masakra
Mi powinny wypadać garściami w tkaim razie, po 11 latach farbowania, a o dziwo są w o wiele lepszej kondycji niż przed ciążą [emoji23] tzn, mniej się plączą, mniej wypadają, nie są takie końcówki przesuszone jak wcześniej.
 
reklama
Strasznie.. A nie mam większych muszę sobie kupić i nie wiem czy 70h czy jednak i lub j 🙄
Ja miałam przed ciążą 75 g/h i ciążowy mam o ile się nie mylę 75 g i wbija mi się w biust. Chciałam zamówić, wypróbowałam tylko Alles, noszę ich biustonosze na codzien i sa mega, ale wolę jednak przymierzyć, dobrze, se sklepy w poniedziałek otworzą!
 
Do góry