reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Może magnez powinnam brać w większej dawce co? Bo do przedwczoraj brałam po jednej tabletce i nie było aż tak,ale mi się skonczyl [emoji849] stwierdziłam że w tych witaminach dla 1 trymestru jest i to wystarczy ale chyba nie [emoji849] w poprzednich ciazach brałam aspargin..
Mi kazała brać magne.zin 3razy dziennie. Muszę zamówić razem z witaminami
 
reklama
Można zapytać jak sobie radzisz z ganglionami? Masz jakiś sposób? Mężowi jeden sie zrobił ale ewidentnie po nadwyrezeniu, myśleliśmy że z czasem się wchłonie ale ani myśli🙄
Já jako dziecko i nastolatka miałam, kiedy trenowałam akrobatykę - w końcu mi zrobili dwie operacje (u mnie wielkie były) i od 20 lat spokój.
Nie radze sobie wcale. O ile przed ciążą jak czułam już dyskomfort to brałam przeciwbólowe, przeciwzapalne, smarowałam maściami i usztywniałam bandażem żeby nadgarstek był sztywny. Byłam u lekarza wiele razy. Bo jest to dyskomfort ogromny. To za każdym razem mi go wciskał i po kilku dniach się wchłaniał. Jak miałam już zaawansowany to miałam skierowanie na usunięcie. Z tym że mimo że będzie usunięty to on i tak powróci. Nie usunęłam brałam przeciwzaplane i było ok. Ale dzisiaj to myślałam że będę wyła z bólu 🤦‍♀️
Polecam klinikę chirurgii i mikrochirurgii ręki w Trzebnicy k. Wrocławia, po 2. zabiegu nic już nie wróciło. A wciskać można samemu, ale to tylko płyn rozlewa, który i tak się potem zbiera.

A poza tym to wczoraj wieczorem były pierwsze klęczki przy kibelku - taka ulga potem, tylko truskawek żal ;-) w każdym razie mdłości po tym ustały. A senna jestem okropnie. Prowadziłam godzinę zajęcia i po od razu do łóżka. Muszę spać jakieś 14 h na dobę!
 
Já jako dziecko i nastolatka miałam, kiedy trenowałam akrobatykę - w końcu mi zrobili dwie operacje (u mnie wielkie były) i od 20 lat spokój.

Polecam klinikę chirurgii i mikrochirurgii ręki w Trzebnicy k. Wrocławia, po 2. zabiegu nic już nie wróciło. A wciskać można samemu, ale to tylko płyn rozlewa, który i tak się potem zbiera.

A poza tym to wczoraj wieczorem były pierwsze klęczki przy kibelku - taka ulga potem, tylko truskawek żal ;-) w każdym razie mdłości po tym ustały. A senna jestem okropnie. Prowadziłam godzinę zajęcia i po od razu do łóżka. Muszę spać jakieś 14 h na dobę!
U mnie brak objajow 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry