reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Czy wy wszystkie bierzecie jakieś witaminy dla ciężarnych?
Ja biorę jod,kwas foliowy i Wit D3 myślałam że to wystarczy tak przynajmniej brałam w poprzedniej ciąży
 
reklama
Já jako dziecko i nastolatka miałam, kiedy trenowałam akrobatykę - w końcu mi zrobili dwie operacje (u mnie wielkie były) i od 20 lat spokój.

Polecam klinikę chirurgii i mikrochirurgii ręki w Trzebnicy k. Wrocławia, po 2. zabiegu nic już nie wróciło. A wciskać można samemu, ale to tylko płyn rozlewa, który i tak się potem zbiera.

A poza tym to wczoraj wieczorem były pierwsze klęczki przy kibelku - taka ulga potem, tylko truskawek żal ;-) w każdym razie mdłości po tym ustały. A senna jestem okropnie. Prowadziłam godzinę zajęcia i po od razu do łóżka. Muszę spać jakieś 14 h na dobę!
Truskawki 🤤🤤🤤🤤 chyba zrobię kompot 😈
 
Czy wy wszystkie bierzecie jakieś witaminy dla ciężarnych?
Ja biorę jod,kwas foliowy i Wit D3 myślałam że to wystarczy tak przynajmniej brałam w poprzedniej ciąży

Biorę Pregne Plus, a to w sumie to samo, poza tym co wymieniłaś ma jeszcze żelazo (ale ja mam wiecznie anemię) i dha.
 
Czy wy wszystkie bierzecie jakieś witaminy dla ciężarnych?
Ja biorę jod,kwas foliowy i Wit D3 myślałam że to wystarczy tak przynajmniej brałam w poprzedniej ciąży
Ja 3 miesiące przed zajściem brałam Prenatal UNO i mam go brać do 12 tygodnia. Wspomagam się żelazem i magnezem jeszcze bo akurat nie ma tego w prenatalu.
 
reklama
Do góry