reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Spoko ja ziajke stosuje u mojego dziecka od dłuższego czasu i tylko po tym nie ma uczulenia a próbowałam wielu z tych tańszych ogolnodostepnych [emoji848] ale sama też się smarowałam tym mleczkiem i jest fajne :)

Ja mam alergie na prawie wszystkie kosmetyki do twarzy i właśnie moim zdaniem ziaja najlepsza, bo nigdy nic mi po niej nie było.

Do ciała polecam olejek migdałowy, naturalny i na pewno bezpieczny.
 
reklama
Czy wy wszystkie bierzecie jakieś witaminy dla ciężarnych?
Ja biorę jod,kwas foliowy i Wit D3 myślałam że to wystarczy tak przynajmniej brałam w poprzedniej ciąży
Ja w pierwszej ciąży do końca pierwszego trymestru brałam taki zestaw. Jeśli lekarz po obejrzeniu wyników nie zalecił inaczej nie ma się co spinać 😊
 
Hej dziewczyny trzymam kciku za wszystkie dzisiejsze wizyty ✊✊
Dziewczyny jak to u was jest z dziąsłami czy tylko ja tak mam że odkąd jestem w ciąży to mają mega tendencje do krwawienia? 🤔
Jeśli chodzi o witaminki to biorę femibion 1 i dodatkowo kwas foliowy myślicie ze brać coś jeszcze? Przed ciąża brałam d k2mk7 i c i tak się zastanawiam czy teraz ich jem wystarczająco? 🤔
 
Hej dziewczyny odebrałam wynik bety najgorsze oczekiwanie na kolejne usg ale mam nadzieję będzie dobrze
 

Załączniki

  • Screenshot_20210129_153018.jpg
    Screenshot_20210129_153018.jpg
    169,6 KB · Wyświetleń: 79
U mnie tragedia że skórą, ogólnie choruje na łojotokowe zapalenie skóry, mam na to silne maści że sterydami. Kilka lat był spokój, miesiąc przed ciążą mi wróciło, wygląda coraz gorzej ale odkąd dowiedziałam się o ciąży nie mogę stosować maści. Wygląda to źle zwłaszcza w okolicach włosów, jakbym jakaś łuszczycę czy łupież miała, łagodne kremy i nawilżanie nic nie pomaga;(
 
Aha no tak przypomniałam sobie z poprzedniej ciąży że jak mnie bolał brzuch i się stawiał to ginekolog zaleciła magnez też jakoś go dużo bralam
 
Hej dziewczyny trzymam kciku za wszystkie dzisiejsze wizyty ✊✊
Dziewczyny jak to u was jest z dziąsłami czy tylko ja tak mam że odkąd jestem w ciąży to mają mega tendencje do krwawienia? 🤔
Jeśli chodzi o witaminki to biorę femibion 1 i dodatkowo kwas foliowy myślicie ze brać coś jeszcze? Przed ciąża brałam d k2mk7 i c i tak się zastanawiam czy teraz ich jem wystarczająco? 🤔
We wtorek miałam rozmowę z dietetyczką rozmawiałyśmy o suplementacji i o diecie w oktesie laktacji. Jeśli chodzi o suplementacje to powiedziała że warto brać coś z Omega 3 bo wpływają na prawidłowy rozwój mozgu i połączeń nerwowych
 
reklama
We wtorek miałam rozmowę z dietetyczką rozmawiałyśmy o suplementacji i o diecie w oktesie laktacji. Jeśli chodzi o suplementacje to powiedziała że warto brać coś z Omega 3 bo wpływają na prawidłowy rozwój mozgu i połączeń nerwowych
Hmm może też spróbuję coś takiego 🤔
 
Do góry