reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

No ja nie bardzo mam z czego zrezygnować bo od 18 to już raczej tylko mięta mi wchodzi, sporadycznie pod wieczór zjem jakieś jabłko lub że cztery mandarynki więc do porannego pobrania i tak wychodzi z 10 godz na czczo

A właśnie owoce na noc niestety mocno podbijają cukier, tak samo niejedzenie ;) przynajmniej u mnie. Ostatnio zjadłam kanapkę o 23, pobranie było koło 9 i cukier piękny, aż lekarka mnie chwaliła :)
 
reklama
super! To większy od Mojego :D ja niestety serduszka nie słyszałam, bo wg pani lekarz za wcześnie by męczyć malucha: ( A Który tc?
U mnie dziś wg OM 8+4 ale mówiła ze pęcherzyk może wskazywać na 9 tydzień. A mi na chwile włączyła ten dźwięk bo widziała, ze jestem niecierpliwa:) kolejne badanie mam za 2 tyg a potem już badanie I trymestru. Myśle tez o Sanco lub Nifty ( ponoć to prawie to samo) , lekarka pochwała ale sugeruje zrobić najpierw USG prenatalne. Wyszły mi tez bakterie w moczu i mam jakiś lek na kilka dni. A czy któraś z Was myśli o tych badaniach z krwii ?:)
 
A właśnie owoce na noc niestety mocno podbijają cukier, tak samo niejedzenie ;) przynajmniej u mnie. Ostatnio zjadłam kanapkę o 23, pobranie było koło 9 i cukier piękny, aż lekarka mnie chwaliła :)
Masz rację. Właśnie niejedzenie i jedzenie samych owoców na kolację podbija cukier :)
 
reklama
Do góry