reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ze nie będę miała gdzie wrócić to niestety wiem. Ale nie mam zamiaru odkładać macierzyństwa w nieskończoność, bo najmłodsza tez nie jestem.
Są rzeczy ważne i ważniejsze 😉 jak ktoś chce pracować to jakaś pracę zawsze znajdzie! Tak jak piszesz macierzyństwa w nieskończoność odkładać się nie da 😊
 
Dziewczyny, melduje że jestem po wizycie. Wszystko gra, serce jak dzwon :). Według usg 8+0, fasolka ma 1,74cm :). Z moją historią będę miała częściej usg, już mam tez skierowanie na prenatalne :). A plamienie to nawet nie krwiak tylko jakaś bulka, z której spada trochę starych skrzepów i mam się nie przejmować, ale nie dźwigać, a w razie w dostałam tabletki do 12tc :).
Jaki fajny mały człowieczek ❤️
Ja mam stwierdzony zespół i od pozytywnego testu biorę 0,6 ml heparyny i acard na noc. Ja biorę do końca ciąży i w czasie połogu, ale wiem ze często lekarze odstawiają Ok 12 tyg ale lepiej się dopytać :) jak brzuszek rośnie to kujemy się w uda lub ramie
Dzięki za podpowiedź, bo też już nie wiem, gdzie się wbijać... wbiłam w brzuch już 37 zastrzyków i przeraża mnie wizja wbijania do końca ciąży...
Jestem po wizycie,jednak o jakiś tydzień pomyłka,dziś 6+3,6mm serduszko było,pulsowało i było słychać,
Glukozę na czczo mam za wysoka bo 96
Muszę się ogarnąć co jeść czego nie bo jestem zielona
Witaj w klubie ogarniających cukier ;) i zielonych w temacie :p
Wiadomo. W końcu bardzo emocjonujący dzień dzisiaj miałaś. Poza tym w ciąży to chyba jakieś rozkojarzenie się włącza. Ja mylę słowa, myślę o czymś innym, a używam jakiegoś słowa i zupełnie innym znaczeniu. Zapominam co chwila czegoś np. zostawiłam w pracy, a to kluczyki, a to telefon albo torbę. Na parkingu ide w inną stronę niż moje auto. Do sklepu jadę bez portfela itd. Jakieś ciazowe zaćmienie mózgu😂. Ktoś jeszcze tak ma?
hehe tzw. kalafior ciążowy ;) też mam :D !
Cześć dziewczyny. Ja już nie spie od pół godz. Ostatnio w dzień wizyty też obudziłam się dużo przed budzikiem. Dzisiaj u mnie sie wszytko rozstrzygnie.
Tydzień temu mimo skończonych 7 tygodni pęcherzyk był pusty więc raczej będzie puste jajo, ale trzeba sprawdzić drugi raz. Jestem gotowa na wszytko, ale chciałabym już tylko wiedzieć, a nie żyć w tej niepewności. Mam na 16.10, a do 15 jestem w pracy więc mam nadzieję, że przynajmniej za dużo nie będę myśleć i dzień jakoś zleci.
Z tego co widziałam dzisiaj dużo wizyt @ol.gol @Mandarynka33 @Marcelina007
@m.am @Elodia @Aurorah powodzenia. Samych dobrych wieści. Dawajcie znać po.a
Mam nadzieję, że maluch jednak się pojawi. Masz dobre podejście, ale fajnie, jakbyś już tu została.
Melduję się po wizycie i witamy się z 1,6cm Maluchem 😍❤️
świetne zdjęcie :D !!! Bardzo gratuluję :)
 
reklama
Zdrzemnelam się chwilę, boże jaki dziki sen mialam [emoji1787][emoji23] snilo mi się że byłam na wizycie u ginekologa, piwrwszy raz u kogos innego. Kobita miala długiw dready, a w gabinecie pachniało kadzidełkami [emoji1787][emoji23] i jeszcze do ekranu z usg przykrecala wieksie szklo powiekszajace zeby bylo lepiej widać wszystko, a gabinet taki w polmroku byl, fajnyklimatyczny [emoji1787][emoji23] i zamiast standardowego fotela, krzesel czy cokolwiek, byly siedzenia obite aksamitem i puchowe poduszki. Fajny by taki gabinet byl[emoji1787][emoji23]
 
Do góry