reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

A orientujecie się, czy pracodawca może zwolnić ciężarna jeśli umowa jest na czas określony? 😱 tzn w czasie ciąży umowa cały czas trwa, nie musi nic przedłużać, ale może ją rozwiązać w trakcie ciąży?
Wg mnie nie moze do końca ciąży/końca urlopu macierzyńskiego. Takie wypowiedzenie nabierze mocy wraz z zakończeniem okresu urlopu macierzyńskiego. Kiedyś to sprawdzałam, mam nadzieję, że nic się nie zmieniło.
 
reklama
Odebrałam wyniki. TSH jak myślałam wzrosło ale na szczęście do 1,5. Ale powiem Wam miałam glukozę ostatnio 99 prawie, odrzuciłam miód którego używałam dużo i banany które też często jadłam no i dzisiaj 91,3. Mieszczę się w normie dla kobiet w ciąży bo chyba do 92 jest prawda?
 
Odebrałam wyniki. TSH jak myślałam wzrosło ale na szczęście do 1,5. Ale powiem Wam miałam glukozę ostatnio 99 prawie, odrzuciłam miód którego używałam dużo i banany które też często jadłam no i dzisiaj 91,3. Mieszczę się w normie dla kobiet w ciąży bo chyba do 92 jest prawda?

Tak, do 92. Ten wynik niestety mocno zależy od tego co się zjadło poprzedniego dnia i o której, wiec czasem wychodzą takie kwiatki.
 
Zdrzemnelam się chwilę, boże jaki dziki sen mialam [emoji1787][emoji23] snilo mi się że byłam na wizycie u ginekologa, piwrwszy raz u kogos innego. Kobita miala długiw dready, a w gabinecie pachniało kadzidełkami [emoji1787][emoji23] i jeszcze do ekranu z usg przykrecala wieksie szklo powiekszajace zeby bylo lepiej widać wszystko, a gabinet taki w polmroku byl, fajnyklimatyczny [emoji1787][emoji23] i zamiast standardowego fotela, krzesel czy cokolwiek, byly siedzenia obite aksamitem i puchowe poduszki. Fajny by taki gabinet byl[emoji1787][emoji23]
Dobre🤣😂👍
Ja też miałam fajny sen - śniło mi się że już urodziłam😍 tylko w tym śnie wszyscy byli zdziwieni bo nikomu nie powiedzieliśmy że jestem w ciąży😉
 
No ja nie bardzo mam z czego zrezygnować bo od 18 to już raczej tylko mięta mi wchodzi, sporadycznie pod wieczór zjem jakieś jabłko lub że cztery mandarynki więc do porannego pobrania i tak wychodzi z 10 godz na czczo
 
Cześć :) ja już po wizycie :) wszystko super :) Dzidza ma 19 mm i 170u/min. Mega wzruszające uczucie usłyszeć serduszko, łezka poleciała ☺️☺️
 

Załączniki

  • 3E8BE742-8CD2-4EED-9022-4DC0E2E65458.jpeg
    3E8BE742-8CD2-4EED-9022-4DC0E2E65458.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 101
Zdrzemnelam się chwilę, boże jaki dziki sen mialam [emoji1787][emoji23] snilo mi się że byłam na wizycie u ginekologa, piwrwszy raz u kogos innego. Kobita miala długiw dready, a w gabinecie pachniało kadzidełkami [emoji1787][emoji23] i jeszcze do ekranu z usg przykrecala wieksie szklo powiekszajace zeby bylo lepiej widać wszystko, a gabinet taki w polmroku byl, fajnyklimatyczny [emoji1787][emoji23] i zamiast standardowego fotela, krzesel czy cokolwiek, byly siedzenia obite aksamitem i puchowe poduszki. Fajny by taki gabinet byl[emoji1787][emoji23]
Taki gabinet też bym chętnie odwiedziła 😁
Choć mam nadzieję ze dzis i bez szkla powoekszajacego cis zobaczymy 🤪
 
reklama
Do góry