reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Hej dziewczyny. Przestałam plamić i oby to cholerstwo już nie wróciło
Jak tak czytam te Wasze historie to nasuwa mi się jeden wniosek. Ludzie serio potrafią być bardzo podli.
Sama mam stres związany z uświadomieniem szefowej, że jestem w ciąży. Obecnie jestem na wychowawczym i żeby dostać platne zwolnienie muszę wrócić chociaż na jeden dzień i nie wiem jak to rozegrać . Ona też nie potraktowała mnie fair bo od sierpnia mi kazała czekać aż zwolni się etat ...w końcu cierpliwości mi braklo i stwierdziliśmy z mężem , że zajdziemy w ciążę teraz , a nie za rok jak planowaliśmy. Mimo wszystko głupia i stresująca sytuacja, tym bardziej że podobno ma do mnie dzwonić w najbliższym czasie , ze jestem potrzebna [emoji85]
A na pewno musi to być dzień pracy? Wiem że kilka lat temu koleżanka wykobinowala że jej się skończyło zwolnienie na weekend. Więc sobota i niedziela była przerwa w l4 i wtedy jej się wszystko policzylo. Z Następnymi świadczeniami od poniedziałku. Ale to do sprawdzenia bo nie wiem jak jest dokładnie;)
 
reklama
No właśnie się Zastanawiam czy ten cukier może z niejedzenia się wziął? Teraz wraca mi apetyt ale do niedawna to rano jadłam ale od obiadu to lipa,mięta,mięta,mandarynka, mięta grejpfrut miętę mięta
Może teraz spróbować jak jem normalnie może się unormował? Myślicie że jest szansa?
Aha jeszcze jedno,lekarka kazała przejść na dietę i na następną wizytę też zrobić glukozę na czczo a jak czytam po internecie to należy zrobić od razu krzywą jak u was było?
 
Ja też już po swojej pierwszej wizycie 😍 serduszko bije jak dzwon . Dziś 6+4 . Lekarz powiedział że jeżeli tętno dziecka jest powyżej 100 to ciąża na 99 % się utrzyma a nasz maluch ma 115 więc jestem dobrej myśli. Założył mi kartę ciąży. Powiedział że mogę współżyć ale bez perwersji 😂 Serduszka nie słyszłam tylko widziłam bo mówił że w tym czasie nie można męczyć dziecka i Usg musi być jak najkrótsze .
Aaa i mam euthyrox 50.
 

Załączniki

  • 387FF747-EC56-4CF6-88EB-718BBA2CD41D.jpeg
    387FF747-EC56-4CF6-88EB-718BBA2CD41D.jpeg
    561,5 KB · Wyświetleń: 75
Ja też już po swojej pierwszej wizycie 😍 serduszko bije jak dzwon . Dziś 6+4 . Lekarz powiedział że jeżeli tętno dziecka jest powyżej 100 to ciąża na 99 % się utrzyma a nasz maluch ma 115 więc jestem dobrej myśli. Założył mi kartę ciąży. Powiedział że mogę współżyć ale bez perwersji 😂 Serduszka nie słyszłam tylko widziłam bo mówił że w tym czasie nie można męczyć dziecka i Usg musi być jak najkrótsze .
Aaa i mam euthyrox 50.
Same piękne dzidziusie dzisiaj ❤️ dużo zdrówka 😍
 
Ja też już po swojej pierwszej wizycie [emoji7] serduszko bije jak dzwon . Dziś 6+4 . Lekarz powiedział że jeżeli tętno dziecka jest powyżej 100 to ciąża na 99 % się utrzyma a nasz maluch ma 115 więc jestem dobrej myśli. Założył mi kartę ciąży. Powiedział że mogę współżyć ale bez perwersji [emoji23] Serduszka nie słyszłam tylko widziłam bo mówił że w tym czasie nie można męczyć dziecka i Usg musi być jak najkrótsze .
Aaa i mam euthyrox 50.
Super, gratuluję serduszka [emoji3590]
 
ja mam prace biurowa i dzisiaj wróciłam z bólem kości ogonowej od za dużej ilości siedzenia :p
Hej 😉 ja mam prace stojąca umieram ze zmęczenia po 7.5h... A właściwie to jezzcs3 nadgodziny trzepie. Jestem liderem n alini produkcyjnej więc na stówkę po wizycie odeślę mnie lekarz na zwolnienie chyba że szef zapewni mi jedynie pracę biurowa.

Jeździcie na nartach🤔??
Ja w sobotę znowu zabieram dzieci na stok. W sumie nie zamierzam stopowac w tym sezonie..

Moja ciąża jest mega aktywna od początku. Może tak jest przy 3 dziecku 😊
 
Ja też już po swojej pierwszej wizycie [emoji7] serduszko bije jak dzwon . Dziś 6+4 . Lekarz powiedział że jeżeli tętno dziecka jest powyżej 100 to ciąża na 99 % się utrzyma a nasz maluch ma 115 więc jestem dobrej myśli. Założył mi kartę ciąży. Powiedział że mogę współżyć ale bez perwersji [emoji23] Serduszka nie słyszłam tylko widziłam bo mówił że w tym czasie nie można męczyć dziecka i Usg musi być jak najkrótsze .
Aaa i mam euthyrox 50.

Bardzo pocieszające to co Twoje lekarz powiedział, bo u mnie było 168, to serce jak dzwon [emoji123]
 
reklama
Ja też już po swojej pierwszej wizycie 😍 serduszko bije jak dzwon . Dziś 6+4 . Lekarz powiedział że jeżeli tętno dziecka jest powyżej 100 to ciąża na 99 % się utrzyma a nasz maluch ma 115 więc jestem dobrej myśli. Założył mi kartę ciąży. Powiedział że mogę współżyć ale bez perwersji 😂 Serduszka nie słyszłam tylko widziłam bo mówił że w tym czasie nie można męczyć dziecka i Usg musi być jak najkrótsze .
Aaa i mam euthyrox 50.
Same dobre wieści i piękne zdjęcia😍. Gratulacje.
 
Do góry