reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja tez nie robie bety. W pon pojde i dowiem sie czy wszystko ok. Ja niestety tez raz poronilam. W maju 2020 roku. To bylo zaraz po zaplodnieniu. Objawilo sie krwawieniem.
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z was miała może progesteron na poziomie 10,7? 😢 Dosłownie przed chwilą przyszły mi wyniki badań, beta z 6268 skoczyła do 9549 więc się nie martwię (po 6tys podobno wolniej rośnie i podwaja się co 96h, a między betami nie mam równych 48h), ale martwi mnie właśnie niski poziom progesteronu... Dupek powinien tutaj pomóc? 😪
 
Właśnie zaczęła się @....czyli druga utrata dzidziusia z rzędu. Póki co ja się wylogowuje. Nie mam siły. Wan kochane życzę spokojnych ciąż i pięknych zdrowych bobasów. Buziaki
Przykro mi, że kobiety muszą przez to przechodzić i że Ciebie również to spotkało. Nie wiem co więcej mogłabym powiedzieć, bo domyślam się, że żadne słowa nie ukoją teraz Twojego bólu😔.
 
@patrvcja pewnie, że dupek pomoże, i luteina. To jest właśnie progesteron. Byłaś u lekarza, czy już masz przepisane?

@Gusiek90 wiem co czujesz... strasznie mi przykro... :( czyli wychodzi, że to kolejna biochemiczna...? Będziesz chciała robić jakieś badania, żeby dowiedzieć się, dlaczego tak się dzieje?

Dzień dobry wszystkim :D ja dziś w panice... wczoraj wieczorem przestały boleć mnie piersi i jak głupek wariuję, że to już koniec. Ja nie wiem, jak wytrzymam do 19 stycznia do wizyty...

I jeszcze taka ciekawostka... Chyba zaczęły mi się zachcianki 😂 na... uwaga uwaga... na czosnek 😱 chleb z masłem i czosnkiem na śniadanie, kolację i obiad daje mi rozkosz.
 
reklama
Do góry