reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

W becie bardziej liczy się przyrost :)
 

Załączniki

  • IMG_0501.jpg
    IMG_0501.jpg
    91 KB · Wyświetleń: 83
reklama
Tak, mam już swoje lata, inne ciało nie to co u 20latki ;) moja pierwsza ciąża 17 lat temu była idealna.. Później dwa poronienia samoistne,przy pierwszym wyleciała taka kulka,drugie trwało długo bo 14 dni mi krew leciała, po drugim poronieniu, po 3 miesiącach zaszłam znów w ciążę urodziłam córkę ma obecnie 2.5roku, kolejne poronienie bylo w maju, dzień przed Dzień matki. Pochowałam moje dzieciątko w ogrodzie pod różą.byl to 9tydzien. Cichaczem schowałam w chusteczkę to co mi w szpitalu wyleciało. Taki odruch.. Staraliśmy sie tyle czasu i teraz sie udało.. Boję się naprawdę bo to okropnie boli. Chociaż mam dwójkę cudownych dzieci. :) dlatego wiek naprawdę robi swoje..

I nie robiłaś żadnych badań? Przy trzecim poronieniu to już się chyba nawet na NFZ należą.
 
B
Byly w różnym odstępie czasowym poza tym nie myślałam o badaniach

Myślałam o badaniach Ciebie ;) ja mimo, że poronienie tylko jedno, miałam zrobiony cały pakiet genetyczny (prywatnie). Wyszła mi jakaś jedna mutacja, niegroźna, ale miałam brać acard od początku ciąży i być może to pomogło.
 
Dziewczyny, kompletnie nie wiem jak zinterpretować mój wynik Bety 🙄 wynosi 249,2 IU/L. Czy nie jest za niski jak na początek 5 tyg?
Wydaje mi się, że nie. Zależy też jakie są normy w labo, ale w poprzedniej ciąży robiłam bete dzień po terminie @ (też było 4+1) i miałam wynik 120, a wszytko było dobrze. Bardziej chyba liczy się przyrost po 48 godz. ale postanowiłam wtedy, że nie chce się stresować i skoro potwierdziłam ciąże to poczekam spokojnie do wizyty. Tym razem zamierzam wogole nie badać bety.
 
Myślałam o badaniach Ciebie ;) ja mimo, że poronienie tylko jedno, miałam zrobiony cały pakiet genetyczny (prywatnie). Wyszła mi jakaś jedna mutacja, niegroźna, ale miałam brać acard od początku ciąży i być może to pomogło.
Tzn wiesz ogólnie mam padaczkę, biore leki więc możliwe że to i przez to. Generalnie nikt mi żadnych badań nie robił z tego tytułu :)
 
Wydaje mi się, że nie. Zależy też jakie są normy w labo, ale w poprzedniej ciąży robiłam bete dzień po terminie @ (też było 4+1) i miałam wynik 120, a wszytko było dobrze. Bardziej chyba liczy się przyrost po 48 godz. ale postanowiłam wtedy, że nie chce się stresować i skoro potwierdziłam ciąże to poczekam spokojnie do wizyty. Tym razem zamierzam wogole nie badać bety.
Dziękuję ❤️ Chyba też tak zrobię, bo już się na samą myśl stresuję 😅
 
Strasznie współczuje poronień a powiedz czy to objawiło się nagłym bólem i krwawieniem czy dopiero na usg ? Czy są objawy które mogą świadczyć ze zaczelo się poronienie ?:(
Pierwszy raz poronienie zatrzymane czy nie mialam objawów dopiero na USG serduszko już nie biło. Drugi raz w 8 tyg zaczęłam plamić i ostatecznie się rozkręciło i mega ból
 
reklama
Do góry