reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziękuje za nie osądzanie mnie , bo nie raz słyszałam że jestem bezmyślna. Ale nikt mi nie zagwarantuje że jak nie urodzę to przeżyje ani nawet jak urodzę to umrę. Czerniak jest nieprzewidywalny albo się z niego wychodzi albo nie. Teoretycznie po 5 latach uznaje się za zdrowych.....ale są ludzie którzy mają przerzuty po 10 albo 20 latach. Co ma być to będzie. Stres przepracowałam na psychoterapii. Myślę że będzie dobrze. ❤️
Kochana ja tez jestem po leczeniu onkologicznym , 12 lat temu miałam chemię i radioterapię. Sama długo zastanawiałam się czy warto przekazywać geny itd... ale jesteśmy ozdrowieńcami i trzeba isc do przodu i spełniać marzenia :) damy radę i jesteśmy mega silne :) Wszystkie się ułoży :)
 
reklama
Dziewczyny a jak u Was ze śluzem? Ja mam dość dużo i raczej biały, trochę przezroczysty, ale przed chwila byłam w toalecie i było go dość dużo, cześć biała jak zwykle a trochę takiego jakby żółtego czy jaśniutkiej kawy z mlekiem. Nie wiem sama. Brzuch mnie dziś cmi mocniej niz zwykle i już się denerwuje :/
Od tygodnia kochana tez mam duży napływ śluzu ;) momentami w ciągu dnia to się zastanawiam czy okres nie przyszedł ,takie paranoje 😂 ale mój lekarz mówi ze to normalne 💁‍♀️
 
Bo widzisz my potrafimy rozmawiać na luzie a uwierz niektórzy mają kij w dupie i nie potrafią być bezpośrednim.. Co za tym idzie obgadują za plecami bo chcą być lepsi a są zerem.. ;)
Nie ma co się kochane przejmować ❤️ Dobrze mieć takie osobki jak wy można się wyżalić , pogadać , przemyślenia swoje zostawić a i nieraz jak można to i pomoc i uspokoić druga osobę i co najważniejsze mieć wsparcie a chyba w tym temacie to jakoś dobrze mieć osoby spoza swojego bliskiego (w realnym świecie ) kręgu 😂❤️
 
Generalnie to nam się ten cud (ciąża ) trafiła przed samym weselem .
Wesele w maju 1 (jak nas odblokują )
Panieńskie i kawalerskie się już tworzą , a tu taka niespodzianka 🙈
Wiec chyba po wizycie u gina trzeba powiedzieć świadkowej żeby brała pod uwagę lekko geriatryczna potupaje 😂😂❤️
 
reklama
Do góry