reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny mam w środę badania krwi na 10:30, muszę być na czczo - martwię się bo jest mi rano tak niedobrze :( nie wiem jak się tam doczłapię... a po samym pobraniu kręci mi się w głowie, a co dopiero ciąża... macie jakieś dobre rady? Jak sobie z tym poradzić?
Ja dzis tak walczę 😐wstałam przed 5 a na pobranie dopiero po 8. Wytłumaczyłam dzieciowi żeby dal żyć dziś 😂😂
 
reklama
Do badań krwi zalecane jest o ile sie nie myle 8h przerwy. Zjedz cos porządnego przed samym spaniem🤗. Ja się biore za prace, jakos zleci mi ta godzinka a pzoniej to już poleci
 
Witam ranne ptaszki 😄
Jak mi się ciężko dzisiaj wstawało po 3 dniach wolnego 😔
Masakra oddam wszystko za ciepłe łóżko xD
Oj tak.. Ciężko się wstaje do pracy.. Jeszcze z nudnościami... 😑A w pracy zapierdziel. Wracam robię i jem obiad i padam na cycki. Staram się wypoczywać jak mogę teraz kiedy moje dzieci są z tatą. Mamy system opieki tydzień na tydzień.(jestem po rozwodzie w nowym związku).
Co do pracy jeszcze to dodam że dostać zwolenienie na okres ciąży to też do dupy. Nie wyobrażam sobie siedzieć w domu :/
Zredukowca czas pracy ok ale nie zupełny out.
Mój szef będzie musiał mnie przenieść tylko do biurowej pracy . Ciekawa jestem zamierzam z nim rozmawiać w połowie lutego.
Muszę się pochwalić ze wczoejq wywalczyłam podwyżkę dla całej firmy. Postawiłam wszyttko na jedną kartę pomyslalam jestem w ciąży nie wykopie mnie mam argumenty... I właściwie po roku z malucha nie wiem czy wrócę do tje konkretnej pracy.
No i dal mi podwyzke:)
Teraz kolejny szokens kiedy się dowie o ciazy... 😳
Miłego dnia dziewczyny! :)
 
Jery ja zwariuje z tym oczyszczaniem organizmu 🙄mam brązowe plamienie od wtedy jeszcze ,zreszta lekarz mi mówi że się oczyszczam, dziś o 3 rano poszłam do łazienki i było tego dużo.. Ale powtarzam brąz.. Przeraziłam sie,spac nie mogłam ,cycki przestały boleć,brzuch jakoś zmalał później zasnęłam, teraz się obudziłam i piersi wrażliwe nadal.. Wiem że macica rośnie i wszystko wypycha a ja po tamtym nawet nie krwawilam tylko non stop brązowe coś.. Muszę się ogarnąć bo do wizyty jeszcze tydz 🙄
Plamienia to straszna sprawa, już mi przeszły nie było prawie nic a dziś od nowa - czułam jakieś napięcie w brzuchu i rano na papierze zobaczyłam brązowa krew. Mam jutro wizytę ale stres jest ogromny 😟
 
Jery ja zwariuje z tym oczyszczaniem organizmu 🙄mam brązowe plamienie od wtedy jeszcze ,zreszta lekarz mi mówi że się oczyszczam, dziś o 3 rano poszłam do łazienki i było tego dużo.. Ale powtarzam brąz.. Przeraziłam sie,spac nie mogłam ,cycki przestały boleć,brzuch jakoś zmalał później zasnęłam, teraz się obudziłam i piersi wrażliwe nadal.. Wiem że macica rośnie i wszystko wypycha a ja po tamtym nawet nie krwawilam tylko non stop brązowe coś.. Muszę się ogarnąć bo do wizyty jeszcze tydz 🙄

Ja tez tydzień spokoju a wczoraj znowu miałam :( dzisiaj lekarz to zerkniemy ale oszaleć idzie 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
Damy radę ❤️
 
Cześć dziewczyny, witam z rana :-)

Koktajl z banana i kiwi poleca się na śniadanko. Powodzenia wizytującym dzisiaj :-)

Sennosc niesamowita, najchetniej znowu bym się położyła ale czekam na kuriera ktory ma być między 9 a 13, także będę dzisiaj jak zombie, no chyba że kurier zjawi się w miarę szybko
 
reklama
Do góry