reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
o gratulacje :) to już kawał człowieka :) ja w środę powinnam mieć wg aplikacji 7+6 to już może coś podobnego zobaczę. Z tym usłyszeniem serduszka to miałaś na myśli, że słuchaliście tego na głośno czy tylko tak w wersji bez dźwięku na ekranie?
Pytam bo jak byłam na wizycie tej pierwszej to widać było serduszko ale tylko widziałam nic mi lekarz nie puszczał. I ciekawa jestem kiedy to można usłyszeć :) Chyba dopiero od tego momentu jak to usłyszę uwierzę że naprawdę jestem w ciąży 😎
Nawiasem strasznie się boję tej środowej wizyty. Po tych akcjach z krwawieniem boję się co tam zobaczę :(
Jak do tej pory nie mogłam się tej środy doczekać tak teraz strasznie nie chcę żeby ona nadchodziła.

Kochana współczuję tych stresów :( wiem jak to działa na psychikę gdy się widzi świeżą krew. Ale jeśli lekarz dzisiaj stwierdził że jest w maluszkiem wszystko ok to tego pozytywnego myślenia trzeba się trzymać. Oczywiście jeśli to się nasila to w pierwszym możliwym momencie jedź na IP. Ale trzymam kciuki, żeby się to uspokoiła i wizyta nie była potrzebna.
właśnie słyszałam na głośno ❤️
 
Waga bywa różnie,ja w pierwszej coś ok8 kg w drugiej nie pamiętam ale bardzo mało chyba bo przyszłam do domu po 8 dniach i chodziłam w swoich ciuchach a w ostatniej 3kg tylko za to moja koleżanka 30 kg😳
 
Ja juz po. Termin sie sie zgadza tak jak myslalam. Serduszka jeszcze nie bylo. Niby plamie chociaz nie zaobserwowalam tego ide wlasnie po tabletki oby bylo wszystko ok.[emoji85][emoji175] Kolejna wizyta 23.02Zobacz załącznik 1230813
A który tydz u Ciebie ? [emoji846]może przy badaniu bylo jakies podrażnienie i stąd to plamienie ? Trzymam kciuki żeby było ok[emoji846]
 
reklama
Haha, no i dobrze, żeby nie zwariować do końca 😁 Mój pod koniec tak bardziej myślał, że będzie szturchal główkę 🤦🏻‍♀️

Powiedział , że to jest coś w rodzaju krwiaka( Bardzo przekrwione miejsce) Kazał się oszczędzać i nic poza tym. Powiedział też , że ostatnio przychodza do niego prawie same pacjentki z plamieniami więc to chyba serio powszechne zjawisko..
Ja też krwawiłam ostatnio (prawdopodobnie z nadżerki ale sami nie wiedzieli czy na pewno no krwiaka nie znaleziono ) i trafiłam na IP, w sobotę znów się powtórzyło i zaraz idę na wizytę co się zadziało znow bo lało się a później brązowe plamienia 😔
 
Do góry