reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja też krwawiłam ostatnio (prawdopodobnie z nadżerki ale sami nie wiedzieli czy na pewno no krwiaka nie znaleziono ) i trafiłam na IP, w sobotę znów się powtórzyło i zaraz idę na wizytę co się zadziało znow bo lało się a później brązowe plamienia [emoji17]
To daj znać koniecznie. Trzymam kciuki żeby było ok [emoji3531]
Te plamienia potrafią człowieka wykończyć psychicznie co ?
 
Dziewczyny które już maja ciąże jakaś za sobą, powiedzcie jak to było z przybieraniem wagi?:) bo ja się tak boje się dużo przytyje i będę jak chodząca kula śniegowa [emoji54]
Waga przed ciążą 50kg w dniu porodu 66kg. Po wyjściu ze szpitala 9kg mniej, nie ma dramatu [emoji5] a do swojej wagi wyjściowej bez większej diety wróciłam w pół roku [emoji4]
 
Hej dziewczyny 😌 ja dziś 7+2, rano badania krwi na których mi się zaslabło, ale to standard😅 umówiłam się właśnie na pierwsze prenatalne na 1.03 jeśli dobrze liczę będzie wtedy 12+2. Ginekologa mam znów teraz w czwartek, chciał mnie widzieć po tygodniu. Mam nadzieję że nie będę musiała chodzić tak często i teraz zrobi z 2,3 tygodnie przerwy
 
A ja cały czas myślę która lekarz będzie prowadziła ciążę,ta prywatnie prowadziła wszystkie poprzednie i mam ją pod nosem jakieś 3-4 km u drugiej byłam dwa razy kiedy ta pierwsza zachorowała na nowotwór,i była przyjemna,miła
Jak pomyślę ile kasy na prywatne wizyty i badania to za rok mamy wakacje jak się patrzy no nic do jutra muszę podjąć decyzję bo idę prywatnie
 
A ja cały czas myślę która lekarz będzie prowadziła ciążę,ta prywatnie prowadziła wszystkie poprzednie i mam ją pod nosem jakieś 3-4 km u drugiej byłam dwa razy kiedy ta pierwsza zachorowała na nowotwór,i była przyjemna,miła
Jak pomyślę ile kasy na prywatne wizyty i badania to za rok mamy wakacje jak się patrzy no nic do jutra muszę podjąć decyzję bo idę prywatnie
Tej kasy faktycznie idzie duzo...ale w skali miesiąca, nie liczac badan, to u mnie 150zl, wiec ja zostaje jednak przy moim prywatnym. Tym bardziej, ze to ordynator szpotala i nie powiem, czulam sie lepiej wiedzac, ze jestem pod jego opieka, mialam problem z krwia, przetaczali po cc, wiec bylismy na miejscu w szpitalu w ciaglym kontakcie, moglam wybrac ien cc, przychodzil dziennie pytac jak tam, wiec taki komfort jednak 😊
 
reklama
Przy badaniu watpie bo nic nie bolalo wlasnie. Wczesniej mnie troche jak na ores bolalo ale to ciagle praktycznie. No oby te tabletki czy czopki pomogly. Mam je odebraz z apteki dopiero za 1h.
 
Do góry