reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
A macie mamuśki jakiś sposób sprawdzony na brzydkie pięty? Zawsze używałam skarpet złuszczających no ale teraz to się boję. Tera jeszcze sezon skarpetkowy ale później nogi w górze u lekarza i co ja zrobię ? 😂
 
Tak w kwestii prenatalnych, to ja skoncze 12 tydzien na poczatku marca, wiec na prenatalne zapisze sie tak kolo 10-12 marca, wtedy bedzie rowno 13+0
 
Ja juz po. Termin sie sie zgadza tak jak myslalam. Serduszka jeszcze nie bylo. Niby plamie chociaz nie zaobserwowalam tego ide wlasnie po tabletki oby bylo wszystko ok.[emoji85][emoji175] Kolejna wizyta 23.02
20210125_151615.jpeg
 
Jeeezu, ale napisałyscie. Ja wczoraj mialam gorszy dzień a dziś w pracy bylam😍oj jak mi fajnie bylo😂😂wszystko pozapominalam co i komu także przepraszam🤗
 
Jestem już po wizycie
Nasze bobo ma już 1,3 cm
Serduszko pije 158
I lekarz mówi,ze wszystko jest oki 💕
Usłyszeć bicie serca dziecka niesamowite przeżycie 💕💕
Wg usg 7+3😊
Dostałam skierowano na baranki krwi i następna wizyta za 5 tygodni
o gratulacje :) to już kawał człowieka :) ja w środę powinnam mieć wg aplikacji 7+6 to już może coś podobnego zobaczę. Z tym usłyszeniem serduszka to miałaś na myśli, że słuchaliście tego na głośno czy tylko tak w wersji bez dźwięku na ekranie?
Pytam bo jak byłam na wizycie tej pierwszej to widać było serduszko ale tylko widziałam nic mi lekarz nie puszczał. I ciekawa jestem kiedy to można usłyszeć :) Chyba dopiero od tego momentu jak to usłyszę uwierzę że naprawdę jestem w ciąży 😎
Nawiasem strasznie się boję tej środowej wizyty. Po tych akcjach z krwawieniem boję się co tam zobaczę :(
Jak do tej pory nie mogłam się tej środy doczekać tak teraz strasznie nie chcę żeby ona nadchodziła.
Lekarz mi tłumaczył ,że ten krwiak jest umiejscowiony tak , że nie zagraża dziecku..ale wiecie wyobraźnia działa jak się widzi żywa krew na wkładce [emoji853]
Kochana współczuję tych stresów :( wiem jak to działa na psychikę gdy się widzi świeżą krew. Ale jeśli lekarz dzisiaj stwierdził że jest w maluszkiem wszystko ok to tego pozytywnego myślenia trzeba się trzymać. Oczywiście jeśli to się nasila to w pierwszym możliwym momencie jedź na IP. Ale trzymam kciuki, żeby się to uspokoiła i wizyta nie była potrzebna.
 
reklama
Do góry