reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Jestem już po wizycie
Nasze bobo ma już 1,3 cm
Serduszko pije 158
I lekarz mówi,ze wszystko jest oki 💕
Usłyszeć bicie serca dziecka niesamowite przeżycie 💕💕
Wg usg 7+3😊
Dostałam skierowano na baranki krwi i następna wizyta za 5 tygodni
 

Załączniki

  • IMG_0566.jpg
    IMG_0566.jpg
    224,9 KB · Wyświetleń: 91
Jestem już po wizycie
Nasze bobo ma już 1,3 cm
Serduszko pije 158
I lekarz mówi,ze wszystko jest oki 💕
Usłyszeć bicie serca dziecka niesamowite przeżycie 💕💕
Wg usg 7+3😊
Dostałam skierowano na baranki krwi i następna wizyta za 5 tygodni

No piękna fasoleczka ❤️❤️❤️ to dziś mieliście dzień pełen emocji ❤️
Ściskam mocno ,
Ja mam nadzieje ze w czwartek tez coś zobaczę 🙈
Chodź pewnie nie tyle co ty 🙈
 
Dziewczyny a czy wasze dzieci już wiedzą ,że bocian zamiast wylecieć do ciepłych krajów to został [emoji1768]
Moja corka jeszcze nie wie, narazie jej mowie ze sobie troche urlopu w pracy wzielam, bo chciałaby mieć rodzeństwo. A 3 pata temu też przezywala z nami stratę. A poza tym, zaraz by moim rodzicom wyklepała [emoji1787] nie wiem czy przed nią to w tjaemnicy do 12 tygodnia zachowam, ale na pewno conajkniej do okresu, wktorym stracilam poprzednią ciążę, młoda się nie dowie.
 
Jestem już po wizycie
Nasze bobo ma już 1,3 cm
Serduszko pije 158
I lekarz mówi,ze wszystko jest oki [emoji177]
Usłyszeć bicie serca dziecka niesamowite przeżycie [emoji177][emoji177]
Wg usg 7+3[emoji4]
Dostałam skierowano na baranki krwi i następna wizyta za 5 tygodni
Proszę jaki maly człowiek rośnie [emoji7] gratulacje [emoji846]
 
Moja corka jeszcze nie wie, narazie jej mowie ze sobie troche urlopu w pracy wzielam, bo chciałaby mieć rodzeństwo. A 3 pata temu też przezywala z nami stratę. A poza tym, zaraz by moim rodzicom wyklepała [emoji1787] nie wiem czy przed nią to w tjaemnicy do 12 tygodnia zachowam, ale na pewno conajkniej do okresu, wktorym stracilam poprzednią ciążę, młoda się nie dowie.
No właśnie my też nie mówimy, różnie jest po co ma przeżywać później. Ale wszedł na mój telefon i zobaczył apkę ciążową i zapytał czy jestem wciąży ale na szczęście się wykręciłam z tego 😂
 
reklama
Do góry