reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Hej kochane 🙈
Chciałabym do Was dołączyć 🙈
2 kreseczki u Nas pojawiły się 14 stycznia i był to cień cienia :) na drugi dzień 15 pobiegłam na betę i wyszła 15,2🙈
Kolejna 17 stycznia 44,36
21 stycznia 276
Według apki 5t +1d
Wizyta u gina 28 stycznia
W poniedziałek i środę jeszcze betę zrobię dla spokoju .
Jest to dla Nas wielki szok ze względu na to ze staramy się już 2 lata plus jesteśmy po 3 nieudanych inseminacjach a udało się jak sobie odpuściliśmy wszystkie procedury i mieliśmy powoli decydować się na in vitro 🙈 wiec generalnie stwierdziliśmy ze dajemy sobie na razie spokój i czekamy do września a tu taka niespodzianka świąteczna 🙈 i dla Nas mega cud ❤️
Wszystkim dziewczyna życzę zdrowej i szczęśliwej ciąży kochane mieć fasolki rosną zdrowo ❤️ Cieszmy się tym okresem razem ❤️❤️
Gratuluje! To świetne informacje 😍 witaj!
 
Boże dziewczyny u nas odwrotnie! Ja chce a narzeczony mówi ze, uwaga cytuję „nie będzie dziecka parówka w głowę szturchał” [emoji23][emoji23]
Można mu tłumaczyć co i jak, przekonywać, a on nadal swoje [emoji2368]
Hahah moj tez tak mial w pierwszej ciazy. Zobaczymy jak teraz bedzie [emoji12]ale libido teraz przez zmeczenie wynosi zero wiec nie ubolewam na razie
Hej dziewczyny. Moge dołączyć? 6tc w czwartek pierwsza wizyta u gina, cierpliwa jestem [emoji16]
Pewnie witamy. Troche nas tu jest [emoji3]
Jak się dziś czujecie ? Mnie piersi bolą i pięka jak bym po solarium poparzyla a brzuch wysadzony jak by był 5 miesiąc i już spać mi się chce
U mnie dzisiaj po?dlugim czasie pojawily sie znowu bole brzucha jak na miesiaczke i kregoslup boli przez noszenie mojego szkraba.
U mnie dzisiaj też dzień bardziej łaskawy i mniej mdłości [emoji85] dziewczyny, nie wiem jak u Was, ale mi na te dolegliwości pomaga jedzenie zaraz po przebudzeniu i generalnie spożywanie posiłków bardzo często w ciągu dnia, ale w malutkich ilościach. Mdłości aż tak nie mordują. [emoji6]
Mam mdlosci po przebudzeniu wlasnie wiec pierwsze co to ide jest potem juz mi nic nie dolega [emoji6][emoji123]
Hej kochane [emoji85]
Chciałabym do Was dołączyć [emoji85]
2 kreseczki u Nas pojawiły się 14 stycznia i był to cień cienia :) na drugi dzień 15 pobiegłam na betę i wyszła 15,2[emoji85]
Kolejna 17 stycznia 44,36
21 stycznia 276
Według apki 5t +1d
Wizyta u gina 28 stycznia
W poniedziałek i środę jeszcze betę zrobię dla spokoju .
Jest to dla Nas wielki szok ze względu na to ze staramy się już 2 lata plus jesteśmy po 3 nieudanych inseminacjach a udało się jak sobie odpuściliśmy wszystkie procedury i mieliśmy powoli decydować się na in vitro [emoji85] wiec generalnie stwierdziliśmy ze dajemy sobie na razie spokój i czekamy do września a tu taka niespodzianka świąteczna [emoji85] i dla Nas mega cud [emoji3590]
Wszystkim dziewczyna życzę zdrowej i szczęśliwej ciąży kochane mieć fasolki rosną zdrowo [emoji3590] Cieszmy się tym okresem razem [emoji3590][emoji3590]
Super gratuluje [emoji175]
 
Ja dzisiaj bylam pol dnia u rodzicow. Musialam sobie jakos dzien zapelnic bo to czekanie do poniedzialku moze wykonczyyyć [emoji87][emoji85]
 
Hej kochane 🙈
Chciałabym do Was dołączyć 🙈
2 kreseczki u Nas pojawiły się 14 stycznia i był to cień cienia :) na drugi dzień 15 pobiegłam na betę i wyszła 15,2🙈
Kolejna 17 stycznia 44,36
21 stycznia 276
Według apki 5t +1d
Wizyta u gina 28 stycznia
W poniedziałek i środę jeszcze betę zrobię dla spokoju .
Jest to dla Nas wielki szok ze względu na to ze staramy się już 2 lata plus jesteśmy po 3 nieudanych inseminacjach a udało się jak sobie odpuściliśmy wszystkie procedury i mieliśmy powoli decydować się na in vitro 🙈 wiec generalnie stwierdziliśmy ze dajemy sobie na razie spokój i czekamy do września a tu taka niespodzianka świąteczna 🙈 i dla Nas mega cud ❤️
Wszystkim dziewczyna życzę zdrowej i szczęśliwej ciąży kochane mieć fasolki rosną zdrowo ❤️ Cieszmy się tym okresem razem ❤️❤️

Świetne informacje, witamy! 💛💛💛
 
Hejo. Ja wczoraj mialam wychodzne. Oj jak sobie pojadlam😂😂wszystkiego po troszkę. Mnie piersi praktycznie już nie bolą, brzuch pobolewa czasami. Witam nowe koleżanki 🤗.
 
Mnie czasami pobolewa brzuch, czasami coś tam zabolą piersi (ale od samego początku nie miałam ich bardzo bolesnych - co było swego czasu moją obawą, ale mniemam, że taka moja "natura" przy tej ciąży). Czasami jest mi niedobrze, ale obeszło się bez wymiotów. Senność za to to moje drugie imię :p
Życzę Wam udanej i słonecznej niedzieli :)
 
reklama
Do góry