reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Chodziło mi bardziej o to , że czasem inny lekarz może dostrzec coś czego nie widzi poprzedni [emoji846] może np dysponować lepszym sprzętem lub mieć zwyczajnie lepsze oko
Przy tak wysokiej becie to chyba pęcherzyk powinien być już widoczny czy się mylę? Tez uważam ze lepiej skonsultować to z innym lekarzem
 
reklama
Chodziło mi bardziej o to , że czasem inny lekarz może dostrzec coś czego nie widzi poprzedni [emoji846] może np dysponować lepszym sprzętem lub mieć zwyczajnie lepsze oko
Lekarz mówił że to może być ciąża biochemiczna, ale zbadał mnie na szybko w szpitalu bo zaczęłam plamić, kazał zbadać jeszcze właśnie betę i jest dość duża dlatego się martwię że nic nie było widać, mam nadzieję że ten aparat był po prostu słaby... I jeszcze te plamienia, po luteinie jest trochę lepiej ale jeszcze delikatnie plamie, w poniedziałek mam powtórzyć betę i w środę znów mam u niego wizytę ale w prywatnym gabinecie, wtedy wszystko się wyjaśni, ale to jeszcze tyle czasu i niepewności [emoji25]
 
Przy tak wysokiej becie to chyba pęcherzyk powinien być już widoczny czy się mylę? Tez uważam ze lepiej skonsultować to z innym lekarzem
Przy becie ok 1000 powinien być pęcherzyk ale już tu jedna z nas chyba miala taka sytuację , że pęcherzyka nie było widać przy wysokiej becie , tyle że nie pamiętam dokładnej wartości.Wszystko skończyło się dobrze więc różnie to może być. Ja bym sprawdzila u innego lekarza
 
Lekarz mówił że to może być ciąża biochemiczna, ale zbadał mnie na szybko w szpitalu bo zaczęłam plamić, kazał zbadać jeszcze właśnie betę i jest dość duża dlatego się martwię że nic nie było widać, mam nadzieję że ten aparat był po prostu słaby... I jeszcze te plamienia, po luteinie jest trochę lepiej ale jeszcze delikatnie plamie, w poniedziałek mam powtórzyć betę i w środę znów mam u niego wizytę ale w prywatnym gabinecie, wtedy wszystko się wyjaśni, ale to jeszcze tyle czasu i niepewności [emoji25]
No właśnie... najgorsze to czekanie i niepewnośc. Już tu miałyśmy podobna historie( tyle, ze lakarz podejrzewał ciążę pozamaciczna ) i wszystko skończyło się dobrze
Oby u Ciebie też tak było.
Ta beta też pewnie dużo wyjaśni . Jeśli przyrost będzie dobry to jest nadzieja [emoji846]
Trzymam kciuki [emoji8]
 
Jak się dziś czujecie ? Mnie piersi bolą i pięka jak bym po solarium poparzyla a brzuch wysadzony jak by był 5 miesiąc i już spać mi się chce
Ja mam brzuch wysadzony niby wzdety, niby trochę tłuszczyku, ale jak lekko wciagnelam brzuch to widac i tka bylo odstajacy już tak lekko ciążowy. To możliwe skoro to 3 ciąża? Podobno im więcej ciąż, tym szybciej brzuszek zaczyna rosnąć. A cyce mi się unormowały tzn, rnao po nocy lekko tylko czuję, ale. Zupływem dnia pieką i swędzą nawet jak stanika na sobie nie mam. A tak to standardowo, kłucie i ciągnięcie. I sporo śluzu dzisiaj.
 
reklama
Jak się dziś czujecie ? Mnie piersi bolą i pięka jak bym po solarium poparzyla a brzuch wysadzony jak by był 5 miesiąc i już spać mi się chce
Ja dziś w miarę. Od rana zero mdłości , za to po południu już mnie dopadły. Oprócz tego senność , senność i jeszcze raz senność [emoji16]
 
Do góry