reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja dziś w miarę. Od rana zero mdłości , za to po południu już mnie dopadły. Oprócz tego senność , senność i jeszcze raz senność [emoji16]
U mnie dzisiaj też dzień bardziej łaskawy i mniej mdłości 🙈 dziewczyny, nie wiem jak u Was, ale mi na te dolegliwości pomaga jedzenie zaraz po przebudzeniu i generalnie spożywanie posiłków bardzo często w ciągu dnia, ale w malutkich ilościach. Mdłości aż tak nie mordują. 😉
 
reklama
Lekarz mówił że to może być ciąża biochemiczna, ale zbadał mnie na szybko w szpitalu bo zaczęłam plamić, kazał zbadać jeszcze właśnie betę i jest dość duża dlatego się martwię że nic nie było widać, mam nadzieję że ten aparat był po prostu słaby... I jeszcze te plamienia, po luteinie jest trochę lepiej ale jeszcze delikatnie plamie, w poniedziałek mam powtórzyć betę i w środę znów mam u niego wizytę ale w prywatnym gabinecie, wtedy wszystko się wyjaśni, ale to jeszcze tyle czasu i niepewności [emoji25]
Wytrzymasz :) jak się robi badania i oczekuje na wynik to czas leci :) pisz do nas na bieżąco i dbaj o siebie, odpoczywaj i bądź dobrej myśli :) do środy już blisko :)
Zobacz, jutro niedziela, zleci. Potem w poniedziałek badanie, wynik może jeszcze w pon albo we wtorek. Potem sprawdzisz przyrost. A na drugi dzień już środa :)
 
Ja mam brzuch wysadzony niby wzdety, niby trochę tłuszczyku, ale jak lekko wciagnelam brzuch to widac i tka bylo odstajacy już tak lekko ciążowy. To możliwe skoro to 3 ciąża? Podobno im więcej ciąż, tym szybciej brzuszek zaczyna rosnąć. A cyce mi się unormowały tzn, rnao po nocy lekko tylko czuję, ale. Zupływem dnia pieką i swędzą nawet jak stanika na sobie nie mam. A tak to standardowo, kłucie i ciągnięcie. I sporo śluzu dzisiaj.
U mnie sie ta teoria nie sprawdzila 😊 w 3 pierwszych ciazach tylam po 25 kg i mialam duzy brzuch, w czwartej przytylam 12 kg i w 7 mies mialam ledwo widoczny brzuch, jak lekkie wzdęcie 😆 ale ogolnie na poczatku jest takie uczucie jakby rozpulchnienia, ten brzuszek jest taki wlasnie wzdety...
 
Dziewczyny co myślicie o szczpieniach na covid w ciąży? Ktoras by się zdecydowała?
Ja ogólnie zastanawiałam się, czy się szczepić czy nie, a teraz w ciąży zdecydowanie nie chcę się szczepić. Czytałam, że ta szczepionka nie jest przebadana na grupie ciężarnych, mimo, że oficjalnie producenci twierdzą, że nie ma wpływu na płód.
A jeśli chodzi o spanie - mi się też poprzestawiał zegar. O 21 już marzę o łóżku, zwykle idę spać o 22 i wstaje o 7. Niby godziny zupełnie normalne, ale zwykle chodziłam spać później, a pobudka o 7 była dla mnie koszmarem. Teraz się budzę sama z siebie, co jest u mnie niespotykane 😁
 
Ja dziś w miarę. Od rana zero mdłości , za to po południu już mnie dopadły. Oprócz tego senność , senność i jeszcze raz senność [emoji16]
Ta sennosc jest najgorsza,chodze i ziewam...a najmlodsza potrzebuje ciągłej uwagi, do tego nie pozwalam ogladac bajek jeszcze i caly dzien trzeba czyms zajmowac, ani chwili wytchnienia... 🤨😐
 
reklama
Hej kochane 🙈
Chciałabym do Was dołączyć 🙈
2 kreseczki u Nas pojawiły się 14 stycznia i był to cień cienia :) na drugi dzień 15 pobiegłam na betę i wyszła 15,2🙈
Kolejna 17 stycznia 44,36
21 stycznia 276
Według apki 5t +1d
Wizyta u gina 28 stycznia
W poniedziałek i środę jeszcze betę zrobię dla spokoju .
Jest to dla Nas wielki szok ze względu na to ze staramy się już 2 lata plus jesteśmy po 3 nieudanych inseminacjach a udało się jak sobie odpuściliśmy wszystkie procedury i mieliśmy powoli decydować się na in vitro 🙈 wiec generalnie stwierdziliśmy ze dajemy sobie na razie spokój i czekamy do września a tu taka niespodzianka świąteczna 🙈 i dla Nas mega cud ❤️
Wszystkim dziewczyna życzę zdrowej i szczęśliwej ciąży kochane mieć fasolki rosną zdrowo ❤️ Cieszmy się tym okresem razem ❤️❤️
 
Do góry