reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Chyba byly tu jakieś bliźniaki [emoji848]

Przeglądałam kiedyś statystyki. Wiecie że ciąża bliźniacza zdarza się częściej kobietom 35 plus? Hehe.
Ja dziękuję za bliźniaki 🙈
W domu juz dwójka a właściwie 3 bo wychowuje jeszcze córkę mojego parnera z poprzedniego związku..
 
reklama
Ooooo a ja jak się nadzwigam to wieczorem mam spięty brzuch i mnie boli:)
Fajnie ze piszesz o ćwiczeniach bo ja wcześniej chodziłam na taki dość ciężki trening który teraz myśle nie ma opcji żeby chodzić bo dużo skoków jest i w ogóle lekarz mi powiedział ze trochę za ciężki:) coś może polecasz na co można chodzić?:)
Pasażerka większość siłowni ma w ofercie trening dla kobiet w ciąży. Myślę że powinnaś sprawdzić co Twoja siłownia oferuje :),
Ja swoją przygodę z siłka zakonczylam l kilka lat temu ale tak jak wspomniałam moja instruktorka BP trzecia ciąża prowadziła trening do ok 20tc i urodziła cudna zdrowa dziewczynkę.

Na pewno joga nie zaszkodzi ale skoro napisałaś że wolisz forsowny trening to usniesz z nudów hehe. Ja też z tych forsownyxh uwielbiałam basis Ball i body pump. Szybkie tempo intensywny trening.
 
U mnie sytuacja jest bardzo niepewna, na pierwszym usg w 6 tyg miałam dwa pecherzyki ciążowe, ale jedno prawdopodbnie puste. Czekam na piątkowa wizytę, trzymajcie kciuki, żeby chociaż jedno dobrze się rozwijało 😇😇😇
Wow trzymam kciuki bądź dobrelej myśli :) a jak się zapatrujesz na bliźniaki btw?? Masz już dzieci?
Kurde.. Ja to się pewnie długo nie dowiem co we mnie siedzi. Ta norweska opieka jest do dupy wręcz.. Wy już po usg..
Ja nawet bety nie zrobiłam. Tylko 2 sikacze 🙈😁
 
HEj wiecie dziewczyny jak wstawić sobie suwaczek w opisie pod postami?? Jestem nowa na forum i się zastanawiam..
Fajnie by było mieć kontrolę który to tydzień i widzieć która z was jest na podobnym etapie :)) mówię o czymś takim :
9ewnvfxmsflbziz1.png
 
W 6t+5 powinno już bić serduszko? Moje pierwsze USG za kilkanaście dni i zastanawiam się co może już zobaczę 🥰
Kochane, korzystajcie z tej niedzieli ile wlezie :D Mąż pracuje u mnie dziś, na szczęście z domu, tak to jakieś pyszne amu zrobimy i filmy plus spacerek 🤭
 
reklama
U mnie sytuacja jest bardzo niepewna, na pierwszym usg w 6 tyg miałam dwa pecherzyki ciążowe, ale jedno prawdopodbnie puste. Czekam na piątkowa wizytę, trzymajcie kciuki, żeby chociaż jedno dobrze się rozwijało [emoji56][emoji56][emoji56]
Trzymam kciuki żebys w piątek zobaczyła dwa bijące serduszka [emoji7] Jeśli wszystko się powiedzie to będziesz miała wyzwanie [emoji16]i przede wszystkim podwójne szczęście [emoji7][emoji16]
 
Do góry