reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Jestem z Nowej Soli :)
Kochane, ja po wizycie. Jest pęcherzyk i ciałko żółte (albo pęcherzyk żółtkowy - nie rozróżniam). Według rozmiaru 5+3. Nie dostałam zdjęcia i jakaś taka rozczarowana jestem tą wizytą. Poczułam się jak element na taśmie w fabryce. Mam nadzieję, że lekarz mial po prostu gorszy dzień bo ogólnie to świetny specjalista. A teraz ciekawostka. Za wizytę zapłaciłam 250 zł i za leki kolejne 250 zł. Do tego mam iść na badania, żeby potwierdzić cukrzycę ciążową i tam zostawię kolejne 200 zł ([emoji33]). Potem glukometr, diabetolog itd. Następna wizyta 19.01 i wtedy jak będzie serduszko to będzie założona karta ciąży. Bardzo Wam dziękuję za wsparcie. Jesteście kochane!

Czyli wszystko idzie w dobrym kierunku :)
A jakie badania robiłaś?
 
reklama
Jestem z Nowej Soli :)
Kochane, ja po wizycie. Jest pęcherzyk i ciałko żółte (albo pęcherzyk żółtkowy - nie rozróżniam). Według rozmiaru 5+3. Nie dostałam zdjęcia i jakaś taka rozczarowana jestem tą wizytą. Poczułam się jak element na taśmie w fabryce. Mam nadzieję, że lekarz mial po prostu gorszy dzień bo ogólnie to świetny specjalista. A teraz ciekawostka. Za wizytę zapłaciłam 250 zł i za leki kolejne 250 zł. Do tego mam iść na badania, żeby potwierdzić cukrzycę ciążową i tam zostawię kolejne 200 zł (😱). Potem glukometr, diabetolog itd. Następna wizyta 19.01 i wtedy jak będzie serduszko to będzie założona karta ciąży. Bardzo Wam dziękuję za wsparcie. Jesteście kochane!
Super, że wszystko jest okej i dobrze się rozwija 👍
 
Jak tam się czujecie dziewczyny?

Ja dziś jestem w 4t+5d i jedyne co to czułam kłucie w lewym jajniku i wydaje mi się że jestem bardziej zmęczona.

Staram się dużo pić, od rana wypiłam jak na razie 1,5 litra wody.
 
Ja niedawno wróciłam od lekarza, dostałam antybiotyk i skierowanie na covid, także u mnie początek roku troche słaby 😵
 
Ehhhj przykre. Dla kazdej kobiety w ciąży pierwsza wizyta jest niezapomniana. Może faktycznie gorszy dzień. 19go powinno już być ❤
Jestem z Nowej Soli :)
Kochane, ja po wizycie. Jest pęcherzyk i ciałko żółte (albo pęcherzyk żółtkowy - nie rozróżniam). Według rozmiaru 5+3. Nie dostałam zdjęcia i jakaś taka rozczarowana jestem tą wizytą. Poczułam się jak element na taśmie w fabryce. Mam nadzieję, że lekarz mial po prostu gorszy dzień bo ogólnie to świetny specjalista. A teraz ciekawostka. Za wizytę zapłaciłam 250 zł i za leki kolejne 250 zł. Do tego mam iść na badania, żeby potwierdzić cukrzycę ciążową i tam zostawię kolejne 200 zł (😱). Potem glukometr, diabetolog itd. Następna wizyta 19.01 i wtedy jak będzie serduszko to będzie założona karta ciąży. Bardzo Wam dziękuję za wsparcie. Jesteście kochane!
 
reklama
Do góry