reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja pewnie bede rodzic na Kopernika bo mam tam lekarza. Myślę że ze względu na cukrzycę i tak byłabym tam odesłana.
 
reklama
Jestem z Nowej Soli :)
Kochane, ja po wizycie. Jest pęcherzyk i ciałko żółte (albo pęcherzyk żółtkowy - nie rozróżniam). Według rozmiaru 5+3. Nie dostałam zdjęcia i jakaś taka rozczarowana jestem tą wizytą. Poczułam się jak element na taśmie w fabryce. Mam nadzieję, że lekarz mial po prostu gorszy dzień bo ogólnie to świetny specjalista. A teraz ciekawostka. Za wizytę zapłaciłam 250 zł i za leki kolejne 250 zł. Do tego mam iść na badania, żeby potwierdzić cukrzycę ciążową i tam zostawię kolejne 200 zł (😱). Potem glukometr, diabetolog itd. Następna wizyta 19.01 i wtedy jak będzie serduszko to będzie założona karta ciąży. Bardzo Wam dziękuję za wsparcie. Jesteście kochane!
 
Do góry