reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Hejka. Zrobiłam test i jest słaba krecha. Jestem spanikowana bo w czerwcu miałam poronienie zatrzymane a w październiku poronienie samoistne. Na pokładzie mam 4,5 letnią córkę. Potem 3 lata starań i nic. Poronienia mnie dobiły. Umowa o pracę skończyła mi się w listopadzie także jestem bez niczego. Ale po poronieniach stwierdziłam że rodzina ważniejsza. Muszę się zapisać do gin na obstawienie lekami. Póki co od testu kazała mi brać acard
 
Hejka. Zrobiłam test i jest słaba krecha. Jestem spanikowana bo w czerwcu miałam poronienie zatrzymane a w październiku poronienie samoistne. Na pokładzie mam 4,5 letnią córkę. Potem 3 lata starań i nic. Poronienia mnie dobiły. Umowa o pracę skończyła mi się w listopadzie także jestem bez niczego. Ale po poronieniach stwierdziłam że rodzina ważniejsza. Muszę się zapisać do gin na obstawienie lekami. Póki co od testu kazała mi brać acard
Czasem ciąża przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie. Tym razem musi się udać 😍
 
Ciekawe jak działa korona na wczesną ciążę , czy w ogóle ma jakiś wplyw 😬
Wolałabym nie sprawdzać :D dlatego w czasie choroby nawet nie myśleliśmy o staraniach :) Wgl jak czekałam na wymaz, a razem ze mną kilkanaście innych potencjalnych koroniarzy to zaczęły się przewijać między nami kobiety w ciazy, okazało się, że na piętrze jest szkoła rodzenia, która miała pierwsze zajęcia od marca, te wszystkie przyszłe mamy w zaawansowanej ciąży zdziwione, że skąd tyle ludzi, przecież jakby wiedzialy, że wszyscy na wymaz czekają na korone to by zawału dostały
 
Ciekawe jak działa korona na wczesną ciążę , czy w ogóle ma jakiś wplyw
Będzie u Ciebie wszystko dobrze, nie każda choroba to korona, także bierz leki jak lekarz przepisał i wyzdrowiejsze szybko :) :) :) czasem.wlasnie człowiek taki chodzi połamany za mało żeby zmotywować się iść do lekarza, a na tyle dużo, że to życie utrudnia,przeciaga się to w czasie, a koniec końców i tak trzeba iść :)
 
reklama
Wolałabym nie sprawdzać :D dlatego w czasie choroby nawet nie myśleliśmy o staraniach :) Wgl jak czekałam na wymaz, a razem ze mną kilkanaście innych potencjalnych koroniarzy to zaczęły się przewijać między nami kobiety w ciazy, okazało się, że na piętrze jest szkoła rodzenia, która miała pierwsze zajęcia od marca, te wszystkie przyszłe mamy w zaawansowanej ciąży zdziwione, że skąd tyle ludzi, przecież jakby wiedzialy, że wszyscy na wymaz czekają na korone to by zawału dostały
No to sobie wybrali miejsce na szkole rodzenia 😬
 
Do góry