reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Malego dziecka co wczesnie budzi, jak co niektore dziewczyny nie mam (jeszcze), ale za to pies nas obudził po 5 bo mu się wyjść chcialo a pitem z zabawkami latal i nam spac nie dawal [emoji2959] jeszcze w dodatku nie bylo sensu się kłaść spac bo młodą na zdalne lekcje trzeb abyło obudzić. Będę dzisiaj jak jakieś zombie chyba.
O jezu znam to😁pies mam wrazenie czasem jest bardziej absorbujący niż dziecko 😯
 
reklama
O matko, a ja Was kochane podziwiam, ze dajecie radę do pracy chodzić. 😍Ja jestem od początku na zwolnieniu, nigdy tego nie chciałam, ale sytuacja mnie niestety zmusiła. A teraz z tego powodu jestem jednak szczęśliwa, bo nie wyobrażam sobie przy tych mdlościach pracować. Z drugiej strony, może będąc z pracy skupiacie się jednak na czymś innym i nie myślicie o tym, ze Wam niedobrze itp. 😂
 
Do góry