reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
A ja za to odwrotnie. Wcześniej zajadałam około 1 kg na tydzień a teraz na samą myśl mnie odpycha 😞i bardzo nad tym ubolewam

Nam zgodnie się podoba dla chłopca Marcel, a dla dziewczynki Amelka albo Liliana ☺️mąż jeszcze próbował mnie namówić na Zuzię ale kategorycznie odmawiam ☺️

Mój brat ma na imię Marcel, to dorosły chłop już, mama opowiadała, że wszyscy pukali się w czoło jak to będzie pasowało do dorosłego człowieka, a pasuje idealnie i zawsze wszyscy wiedzą o kogo chodzi :D
 
Mój brat ma na imię Marcel, to dorosły chłop już, mama opowiadała, że wszyscy pukali się w czoło jak to będzie pasowało do dorosłego człowieka, a pasuje idealnie i zawsze wszyscy wiedzą o kogo chodzi
 
Ale po co ja w drugim miesiącu ciąży mam zastanawiać się nad cesarka? Przecież jak bedzie wszystko okej to będę sie starała urodzin normalnie a nie cc. Nie będę się kilka miesięcy nad tym zastanowiac ;) a ćwiczyć i tak mam zamiar bo jednak zawsze to mniejszy flak przy jakieś kolwiek aktywności :)

Ja nic o zastanawianiu się nie pisałam, tylko o zapoznaniu.
Jeśli planujesz SN - to już warto wiedzieć jak ćwiczyć i jak masować i co :) żeby uchronić się przed pęknięciem/nacięciem krocza. Im wcześniej się zacznie tym lepiej.
 
Powiedzcie mi jedno, czy jestescie nadal takie słabe? Bo ja już wymiękam..serio.
Ogolnie jestem osobą, ktora robi pare rzeczy na raz, a teraz robie jedba rzecz na raz...leżę 🤨
Jak juz jest dzień, ze ani w żołądku kluchy nie ma, ani zmeczona nie jestem, to myślę, ze bedzie juz dobrze..po czym rano sie budze i co? 🥴🥴🥴
Zmusilam sie dzis do spaceru z córką, M dalej malował....bylysmy 40 min, rece mi odmarzly, nogi tez i teraz leze jak kłoda i sie grzeje...
Juz zapowiedziałam M, ze ma isc do sklepu po czipsy solobe albo paprykowe, koniecznie lays i bede lezec do 22, a pptem spac 😆
 
Ja nic o zastanawianiu się nie pisałam, tylko o zapoznaniu.
Jeśli planujesz SN - to już warto wiedzieć jak ćwiczyć i jak masować i co :) żeby uchronić się przed pęknięciem/nacięciem krocza. Im wcześniej się zacznie tym lepiej.

Chyba do któregoś tygodnia nie powinno się masować krocza, bo można sobie za wcześnie poród wywołać. Ja zaczęłam chyba w okolicach 35 tc i wystarczyło, żeby nie popękać.
Moim zdaniem na tym etapie wystarczy po prostu prowadzić dość aktywny tryb życia, na ile siły pozwalają :)
 
Ja nic o zastanawianiu się nie pisałam, tylko o zapoznaniu.
Jeśli planujesz SN - to już warto wiedzieć jak ćwiczyć i jak masować i co :) żeby uchronić się przed pęknięciem/nacięciem krocza. Im wcześniej się zacznie tym lepiej.
Kurcze, u mniesie nie da planowac, jak nie ma wskazan do cc, to nie ma cc 🤷‍♀️
Aczkolwiek racja z tymi cwiczeniami, warto cwiczyc cala ciążę, to duzo pomaga.
 
reklama
My nie robimy sobie prezentów na walentynki, bo moim zdaniem to przesada. Kwiatek zazwyczaj sobie wybieram jakiś w doniczce, żeby został na dłużej (aż go nie wykończę). Natomiast zawsze robimy sobie jakaś przyjemność razem, dzisiaj mąż zrobił dobry obiad, a ja na deser zrobiłam sałatkę owocowa z bitą śmietaną :) wczoraj wieczorem zamówiliśmy pizzę i mieliśmy oglądać film, ale syn miał inne plany [emoji23] i takie świętowanie ;)
 
Do góry