reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Powiedzcie mi jedno, czy jestescie nadal takie słabe? Bo ja już wymiękam..serio.
Ogolnie jestem osobą, ktora robi pare rzeczy na raz, a teraz robie jedba rzecz na raz...leżę 🤨
Jak juz jest dzień, ze ani w żołądku kluchy nie ma, ani zmeczona nie jestem, to myślę, ze bedzie juz dobrze..po czym rano sie budze i co? 🥴🥴🥴
Zmusilam sie dzis do spaceru z córką, M dalej malował....bylysmy 40 min, rece mi odmarzly, nogi tez i teraz leze jak kłoda i sie grzeje...
Juz zapowiedziałam M, ze ma isc do sklepu po czipsy solobe albo paprykowe, koniecznie lays i bede lezec do 22, a pptem spac 😆
Ja jestem jakaś taka bez sił.. Mimo że lepiej się czuję niż tydzień temu to taki leń, że obiad to wyczyn dnia ostatnio 🙂
Ale też ze względu na to że mi cały czas zimno to blisko grzejnika siedzę i wtedy też możliwości ograniczone żeby coś robić 🤔
 
reklama
No pewnie, że tak, te dzieciaki maja jakieś 4 cm, a serduszko, nie wiem, z kilka mm?
A szukasz? To szukaj nad wzgórkiem łonowym, macica na razie nie jest zbyt wysoko.
szukałam za pierwszym razem tak mi się wydawało że znalazłam ale nie pokazywało na wyświetlaczu tętna. Następnego dnia już nie mogłam znalesc i nie ukrywam że mnie to bardzo strsuje
 
Ja jestem jakaś taka bez sił.. Mimo że lepiej się czuję niż tydzień temu to taki leń, że obiad to wyczyn dnia ostatnio 🙂
Ale też ze względu na to że mi cały czas zimno to blisko grzejnika siedzę i wtedy też możliwości ograniczone żeby coś robić 🤔
O to, to... ja sie boje, ze mi tak pozostanie 😬
Ale pamietam, ze w poprzedniej ciazy tez sie bałam, ale przeszło 😅
 
szukałam za pierwszym razem tak mi się wydawało że znalazłam ale nie pokazywało na wyświetlaczu tętna. Następnego dnia już nie mogłam znalesc i nie ukrywam że mnie to bardzo strsuje

Jest bardzo wcześnie, Bobas jest mały, wystarczy, ze się gdzieś schowa i już nie słychać.
Spróbuj za kilka dni, będzie większy i będzie go łatwiej znaleźć.
Tak naprawdę dopiero gdzieś od 20 tc znajdowałam „od strzału”.
 
reklama
Do góry