reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Zazdro, ja caly czas sie czulam jakbym miala zemdlec, potem zwymiotowac, na przemian zimno i gorąco...ja nawet z dziecka sie nie cieszyłam [emoji17] patrzylam na nia i nie kodowałam, chcialam juz byc po...
Myślę, że od samego początku się zraziłaś ?może przez te flaki ? Ja tam specjalnie nie patrzyłam w lampy bo wiedziałam co tam mogę zobaczyć [emoji16]
 
reklama
Dokladnie, po 3 porodach mialam mega brzuch pp coazach, a po ostatnim cc,mam to co opisujesz ..mimo plaskiego brzucha, nad blizna odstaje mi taka oponka, jakby blizna robila takie wglebienie i nie wyglada to fajnie 😔
Moja kol robiła nawet plastykę brzucha z tego powodu ale noe wiele to dało
 
Ogólnie mam wrażenie, że niektóre matki posiadające x dzieci, które urodziły siłami natury, mają się za jakieś lepsze od tych chodzących na łatwiznę niewdzięcznic, co to nie chcą przyjąc na klate bóli porodowych i rozwalonych dróg rodnych 😂😂😂 Taki dziwny trend w necie zauważyłam. Przydałoby się czasem więcej luzu w kroku 😂😂
 
Znam plusy i minusy obu możliwości, włącznie z obejrzeniem filmów. Najlepsze w cc jest nacinanie powłok, a później rozrywanie je rękami i świadomość tego, że człowiek to wszystko czuje oprócz bólu.😂😂 No nikt mnie nie zrazi do cc. 😂
Ja miałam znieczulenie ogólne więc obudziłam się Po wszystkim 🤷‍♀😃
 
Da sie, ale nie wiem od czegoto zalezy...ja mialam znieczulenie od pasa w dół, a kolezanka spała 🙈
Pamiętam jak dostalam znieczulenie i mialam test z lodem, ona sie mnie pyta czy czuje zimno,ja ze tak, a ona "ok tniemy" myślałam, ze sie tam posram za przeproszeniem....a potem glupia ja spojrzałam w lampe 🥴 zobaczyłam falczki po za brzuchem i prawie zjechałam, wszystko zaczelo pipczec, a oni mi dziecko na szyje...masakra, okropnosc, chcialam aby ja wzieli i nie kodowalam co do mnie mówią.. cc mialam o 8 a obudzilam sie w sali sama o 14...bez corki, takze ja wspominam mega niefajnie 😔
Po sn, zaraz po porodzie zero bólu, euforia i dzidzia przy piersi od razu.
Dlatego tak bardzo chcialabym sn...
Po co żeś w lampe patrzyła? 🤣🤣 ja też tak robiłam jak miałam operacje.. 🤣a każdy mówi nie patrz w lampe
 
Ogólnie mam wrażenie, że niektóre matki posiadające x dzieci, które urodziły siłami natury, mają się za jakieś lepsze od tych chodzących na łatwiznę niewdzięcznic, co to nie chcą przyjąc na klate bóli porodowych i rozwalonych dróg rodnych 😂😂😂 Taki dziwny trend w necie zauważyłam. Przydałoby się czasem więcej luzu w kroku 😂😂
Wybacz, ale teraz wyrazilas sie w dosc prostacki i chamski sposób. Mam za soba porody sn i wyobraź sobie, ze nie mam rozwalonych dróg rodnych, co za pomysł niedorzeczny.
Trend, to cc na zyczenie 😉
 
Wyluzuj,jak sie na prawde boisz to inna sprawa, ale jest masa kobiet co w ten sposob kombinuja i to mam na mysli piszac, ze to hardcore.
Ja jestem bardzo wyluzowana, po prostu wiem, że za naszymi decyzjami kryją się różne historie i niektórzy, jak mówisz, kombinują, bo nie widzą innego rozwiązania.
 
reklama
Do góry