reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja dostałam znieczulenie, ale generalnie.. Nie zrobiło na mnie żadnego wrażenia 🤦🏻‍♀️nic nie pomogło, oczekiwałam niewiadomo czego, ale i na szczęście cały poród miałam naprawdę lajcik, więc może też dlatego. Mam dość spory próg.
Nie usatysfakcjonowala mnie Twoja odpowieodpowiedz🤣🤣. Powiedz kufa, że nic nie czuć 🤣🤣
 
reklama
Wybacz, nikomu nic nie narzucam, nawet Ci napisalam, ze to kazdego indywidualna sprawa, wiec co Cie zabolało? Ze mam takie a nie inne doświadczenia z cc? Mam mowic jak to tryskalam energią, aby bylo po twojej myśli?
Inne dziewczyny talze napisaly swoje zdanie o cc, a Ty naskakujesz na mnie, bo co, bo mam 4 dzieci i jakies porownanie?
Nie mam zamiaru sie denerwować takimi glupotami.
Ja na Ciebie naskakuje? No proszę Cię... albo jesteś jakaś mega przeczulona na własnym punkcie, albo doszukujesz się nie widomo czego i nie widomo po co. Myślisz, ze jestem taka zawistna vo niby nie po mojej myśli było to że czułas sie dobrzepo porodach? Serio wyluzuj. Nie mierz ludzi swoją miarą.
 
😱 ja myślałam że to działa jak znieczulenie u dentysty, że nic totalnie nic nie czujesz 😨 masakra mnie to przy życiu trzyma, że to znieczulenie wyłącza totalnie czucie.
Myślę, że nie może być nic nie czuć. Trudniej by się nam rodziło, jakbyśmy nic nie czuły. A tu jednak czujesz kiedy Ci się zbliża skurcz, wiesz kiedy masz przec. Sama osobiście się z taka opinia właśnie spotkałam (przyjaciółka rodziny -anesto) - że babki, które decydują sie na znieczulenie gorzej znoszą porody, bo właśnie za dużo nie czują i nie do końca mają kontrolę nad tym. Ale sama nie wiem..
 
Ja na Ciebie naskakuje? No proszę Cię... albo jesteś jakaś mega przeczulona na własnym punkcie, albo doszukujesz się nie widomo czego i nie widomo po co. Myślisz, ze jestem taka zawistna vo niby nie po mojej myśli było to że czułas sie dobrzepo porodach? Serio wyluzuj. Nie mierz ludzi swoją miarą.
Oj te hormony 🤣
 
Ja nie lubię jak mnie coś boli, a tym bardziej jak nie mam nad bólem kontroli. Każda ma swoją psioche. Każda metoda ma swoje plusy i minusy. Jeżeli mnie zapytają to ja biere cesarkę i wsio. Każda z nas jest dużą dziewczynką. Nie ma co się kłócić. Nikt mojego bólu na siebie nie weźmie... Ale, że ja jestem w eko kraju to pewnie będę rodzić na kamieniu przy strumieniu🤣🤣
Ja sobie to wyobrazilam 🤣 dzieki, humor mam lepszy po tych cc i sn 😅

Czy przy kamieniu czy na łóżku, trza urodzic bądź wydobyć tego alienka jak to moj M mowi 😅
 
reklama
Dzisiaj mąż wręczył mi już prezent na walentynki, po czym nie minęło pół godziny, powiedział do mnie coś nie tak i wybuchłam. Teraz siedzi w drugim pokoju od dwóch godzin obrażony. Wczoraj dostało się mamie... w takim tempie to ja nie wiem czy dokońca miesiąca będę miała do kogo gębę otworzyć 😐😂😂😂
 
Do góry