reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ale już nie wspominając o bólu po przecięciu powłoki brzusznej i blizny która mocno odcina się od brzucha hmmm jak to wytłumaczyć nad bizną odstaje mi brzuch i nie za bardzo da się skorygować ćwiczeniami ( jakby blizna się zapadła) .... to już pominę endometriozę która bardzo często powstaje w bliźnie , każdego miesiąca ból taki że noszenie majtek to przekleństwo i to na tyle z minusów 😃
Ja jestem po CC i nie mam takich skojarzeń. :)
 
reklama
Ale już nie wspominając o bólu po przecięciu powłoki brzusznej i blizny która mocno odcina się od brzucha hmmm jak to wytłumaczyć nad bizną odstaje mi brzuch i nie za bardzo da się skorygować ćwiczeniami ( jakby blizna się zapadła) .... to już pominę endometriozę która bardzo często powstaje w bliźnie , każdego miesiąca ból taki że noszenie majtek to przekleństwo i to na tyle z minusów 😃
Znam plusy i minusy obu możliwości, włącznie z obejrzeniem filmów. Najlepsze w cc jest nacinanie powłok, a później rozrywanie je rękami i świadomość tego, że człowiek to wszystko czuje oprócz bólu.😂😂 No nikt mnie nie zrazi do cc. 😂
 
Dokladnie, po 3 porodach mialam mega brzuch pp coazach, a po ostatnim cc,mam to co opisujesz ..mimo plaskiego brzucha, nad blizna odstaje mi taka oponka, jakby blizna robila takie wglebienie i nie wyglada to fajnie [emoji17]
A ja nie mam czegos takiego[emoji848] Blizna cieniutka, prawie niewidoczna . Nigdy też mnie tam nic nie ciaglo i nie bolało
 
Znam plusy i minusy obu możliwości, włącznie z obejrzeniem filmów. Najlepsze w cc jest nacinanie powłok, a później rozrywanie je rękami i świadomość tego, że człowiek to wszystko czuje oprócz bólu.😂😂 No nikt mnie nie zrazi do cc. 😂
Nawet nikt nie zamierza, warto sie przekonać na wlasnej skórze, ale nie majac za soba sn, to i tak zero porównania.

Ja bym jeszcze ta cc przezyla kolejny raz jakby mmie wlasnie uspali, choc potem kolezanka mowila ze zanim doszla do siebie, to tez syna zobaczyła po 8h 🙄
 
reklama
W szpitalu podczas CC mógł być mój mąż więc już w ogóle super to wspominam. Mam nawet zdjęcie, które zrobiła położna. Wystawie jak tylko będziemy miały grupę prywatną [emoji846]
 
Do góry