reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
W szpitalu podczas CC mógł być mój mąż więc już w ogóle super to wspominam. Mam nawet zdjęcie, które zrobiła położna. Wystawie jak tylko będziemy miały grupę prywatną [emoji846]
Zazdro, ja caly czas sie czulam jakbym miala zemdlec, potem zwymiotowac, na przemian zimno i gorąco...ja nawet z dziecka sie nie cieszyłam 😔 patrzylam na nia i nie kodowałam, chcialam juz byc po...
 
Nawet nikt nie zamierza, warto sie przekonać na wlasnej skórze, ale nie majac za soba sn, to i tak zero porównania.

Ja bym jeszcze ta cc przezyla kolejny raz jakby mmie wlasnie uspali, choc potem kolezanka mowila ze zanim doszla do siebie, to tez syna zobaczyła po 8h 🙄
Wole nie mieć porównania. Niech każdy rodzi jak chce 😆
 
Ciekawe jaki to koszt w Norwegii.. Ja tam prawie zawału dostalam jak pojechalismy na Trolltunge i w knajpie za 2 hamburgery frytki i napoje prawie 300pln 🤣🤣 teraz już nie przeliczam ale myślałam, że ten papier też zjem
A ja nie mogłam przeżałować za kebsa 100 NOK ale za to jadę tam z jedną walizką a wracam z dwoma 😂😂 ciuchy tanie ... i promek o wiele więcej
 
Mówię I pisze.
Ale ang.nadal mam na wyższym poziomie.

Dla. Moich dzieci norweski to 1 język. Potem. Polski. Trzeci angielski.
Tak.pewnie stanie się też z kolejnym potomkiem. :)
Podziwiam.Mi jest tak ciężko uczyć się tego szwedzkiego. Tym bardziej, że w domu rozmawiamy po angielsku. To mi się podoba, że 90℅ludzi mówi po angielsku, starych, mlodych.
 
Kurde to juz hardcore 😆 serio.
Ciekawe do kogo sie idzie, aby nie karmic piersia jak sutki popekane 😆
Ej, to trochę niemiłe. Są osoby, które panicznie boją się porodu siłami natury, sama z tym strachem walczę, nie wolno tego wyśmiewać, nie mierzmy innych swoją miarą...
 
reklama
Ej, to trochę niemiłe. Są osoby, które panicznie boją się porodu siłami natury, sama z tym strachem walczę, nie wolno tego wyśmiewać, nie mierzmy innych swoją miarą...
Wyluzuj,jak sie na prawde boisz to inna sprawa, ale jest masa kobiet co w ten sposob kombinuja i to mam na mysli piszac, ze to hardcore.
 
Do góry