reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
No ja nic mojemu nie nam na walentynki mogę mu dać siebie🤔 ale coś się zaczęło u mnie dziać i mnie trochę strach oblatuje,
Rano brązowe upławy, potem czysto, ale boli mnie znów cały dół ( jak ja to mówię brzydko-podwozie) wargi sromowe spojenie,a zwłaszcza jak siedzę/leżę
Tak jak to opisała któraś koleżanka czuje jak by mi miała macica wypaść tak się ciśnie w dół,ale jest czysto to myślę że przejściowe,
 
No ja nic mojemu nie nam na walentynki mogę mu dać siebie🤔 ale coś się zaczęło u mnie dziać i mnie trochę strach oblatuje,
Rano brązowe upławy, potem czysto, ale boli mnie znów cały dół ( jak ja to mówię brzydko-podwozie) wargi sromowe spojenie,a zwłaszcza jak siedzę/leżę
Tak jak to opisała któraś koleżanka czuje jak by mi miała macica wypaść tak się ciśnie w dół,ale jest czysto to myślę że przejściowe,
Kurcze ja tak miałam wczoraj 🤔 tyle że bez brudzenia. Zrelaksuj się ❤
 
U mnie tętno ostatnio było wysokie - 182 w skończonym 11 tyg, ale gin mnie uspokoiła, że tak może być, bo dziecko się bardzo ruszalo, machalo do mnie rączkami i nóżkami i mówiła, że to logiczne, że tętno przy wysiłku maluszka wzrasta i jest inne niż jakby sobie smacznie spał. Oczywiście po powrocie musiałam poszukać info na ten temat, ale aby się niepotrzebnie zestresowalam... W końcu stwierdziłam, że co ma być to będzie, w końcu ona jest lekarzem a nie ja i muszę jej zaufać :)
 
Daj mu siebie, w zeszłym roku kupiłam sobie bieliznę, zawiązałam kokardkę i rano stanęłam obok choinki, ile radochy było ;-) albo, użyj mojego tekstu: robię mózg i nerki, wątrobę - wszystko dla naszego małego szczęścia ;-) albo też robiłam zrobiłam słoik pełen karteczek o tym, co w nim kocham i codziennie brał jedną.

Noooo😁😁z lodem wchodzi że hoho.
A jakie kupujesz? ;)
 
reklama
U mnie tętno ostatnio było wysokie - 182 w skończonym 11 tyg, ale gin mnie uspokoiła, że tak może być, bo dziecko się bardzo ruszalo, machalo do mnie rączkami i nóżkami i mówiła, że to logiczne, że tętno przy wysiłku maluszka wzrasta i jest inne niż jakby sobie smacznie spał. Oczywiście po powrocie musiałam poszukać info na ten temat, ale aby się niepotrzebnie zestresowalam... W końcu stwierdziłam, że co ma być to będzie, w końcu ona jest lekarzem a nie ja i muszę jej zaufać :)
U mnie też tak było w poprzedniej ciąży. Synek cały i zdrowy [emoji846]
 
Do góry