reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Czuję się dziś pełna strasznie.. Brzuch mnie w pracy ciągnął.. Siedziałam w sumie na kasie ale i tak ciągnął, teraz zresztą też ciągnie 🤔 dwójeczka dziś była rewelacyjna aż jestem z niej dumna 😂 jakoś jestem niby głodna ale pełna 🙄 w weekend leżę i odpoczywam..
 
reklama
Czyli jednak sa chłopaczki z wysokim tętnem :)
Oj są. Mój syn generalnie często miał wysokie tętno nawet pod koniec ciąży. Gdy jeździłam na KTG przed porodem to musiałam siedzieć 2 razy dłużej niż inne dziewczyny...Moje dziecko takie cyrki w brzuchu odwalało,że na wykresie ciągle były przekroczenia ... Teraz się z tego śmieje ale wtedy nie było mi do śmiechu [emoji846]
 
No ja nic mojemu nie nam na walentynki mogę mu dać siebie🤔 ale coś się zaczęło u mnie dziać i mnie trochę strach oblatuje,
Rano brązowe upławy, potem czysto, ale boli mnie znów cały dół ( jak ja to mówię brzydko-podwozie) wargi sromowe spojenie,a zwłaszcza jak siedzę/leżę
Tak jak to opisała któraś koleżanka czuje jak by mi miała macica wypaść tak się ciśnie w dół,ale jest czysto to myślę że przejściowe,
A tak takiego uczucia nie powoduje relaksyna? Nie jestem lekarzem ale mam podobne odczucia.
 
Oj są. Mój syn generalnie często miał wysokie tętno nawet pod koniec ciąży. Gdy jeździłam na KTG przed porodem to musiałam siedzieć 2 razy dłużej niż inne dziewczyny...Moje dziecko takie cyrki w brzuchu odwalało,że na wykresie ciągle były przekroczenia ... Teraz się z tego śmieje ale wtedy nie było mi do śmiechu [emoji846]
czyli jednak mezczyzni są bardziej aktywni 🤣 moja corka w brzuchu to był straszny leń. Jak przed porodem leżałam w szpitalu to położne wiedziały że mają mnie nie podpinać do KTG przed śniadaniem 🤣 a i tak jak przychodziły sprawdzić jak się zapisuje to mi się kazały ciagle kręcić i jeść słodycze bo się leniuszek nie chciał ruszyć 😂
 
Dziś zaczęła lecieć mi krew, pojechałam na pogotowie i niestety nie ma już akcji serca 6+6 😢Lekarz poleciła mi poczekać tydzień na poronienie, inna dała mi skierowanie na zabieg do szpitala. W sumie spotkałam się z dwiema opiniami lekarzy. Jak wyglądały Wasze poronienia? Co polecacie?
Kochana bardzo mi przykro jestem całym sercem z tobą
 
czyli jednak mezczyzni są bardziej aktywni [emoji1787] moja corka w brzuchu to był straszny leń. Jak przed porodem leżałam w szpitalu to położne wiedziały że mają mnie nie podpinać do KTG przed śniadaniem [emoji1787] a i tak jak przychodziły sprawdzić jak się zapisuje to mi się kazały ciagle kręcić i jeść słodycze bo się leniuszek nie chciał ruszyć [emoji23]
No to właśnie niektóre dziewczyny na KTG z cola przychodziły żeby pobudzić maleństwo[emoji23][emoji23] przyciskiem ruch raz na jakiś czas zaznaczały tylko , a ja z kolei nie mogłam nadążyć [emoji16] ciekawe jak będzie tym razem [emoji854]
 
reklama
Nie wiem,to co czuje budzi mój niepokój
Dwie poprzednie ciąże miałam skurcze,plamilam bolał mnie brzuch,kręgosłup,biodro,
We wtorek wizyta😊
 
Do góry