reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Teściowie mieszkają w świętokrzyskim i klimat jest mega. Las za domem i świeże powietrze [emoji7]bajka ...
Chciałam tam zamieszkać ale odpada bo za blisko teściowa bym miała [emoji23] a tak to bezpieczne 120 km odległości [emoji23]
Ja zdecydowanie jestem dzieckiem natury ❤❤❤❤ nie lubię współczesności,gonienie za czymś, stale w biegu.. Denerwuje mnie to.. 🙄 chciałabym kiedyś żyć wśród zwierząt i ludzi w spokoju i miłości a nie w nienawiści ,zawiści itd.. Patrząc na to jak ludzie są podzieleni odechciewa sie wszystkiego.. 🙄 nie tylko w Polsce ale i na świecie.. Jeśli ludzie nie zmienia myślenia nie będzie dobrze..
 
reklama
Ja zdecydowanie jestem dzieckiem natury [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173] nie lubię współczesności,gonienie za czymś, stale w biegu.. Denerwuje mnie to.. [emoji849] chciałabym kiedyś żyć wśród zwierząt i ludzi w spokoju i miłości a nie w nienawiści ,zawiści itd.. Patrząc na to jak ludzie są podzieleni odechciewa sie wszystkiego.. [emoji849] nie tylko w Polsce ale i na świecie.. Jeśli ludzie nie zmienia myślenia nie będzie dobrze..
Mam identyczne podejście..marzę żeby kiedyś zamieszkać na wsi [emoji3531] Generalnie całe swoje dzieciństwo tam spędziłam , a potem rodziców coś podkusilo żeby się do miasta wyprowadzić..mam cichą nadzieję, że uda mi się tam kiedyś wrócić [emoji846]
 
Ja zostaje jutro z synem w domu, bo znowu nas zasypało, a już i tak nie dało się przejść z wózkiem [emoji19] nic nie jest odśnieżone, dzisiaj w drodze do żłobka miałam niezły crossfit.
Pójdziemy tylko po pączusie :) jutro mam zamiar sobie poużywać, a potem trochę się już ogarnę, bo za dużo tego słodkiego....
 
Kurczę mi na pierwszej morfologii wyszedł za wysoki i teraz się muszę sprawdzać 4x dziennie i ani razu nie wyszłam poza normę... Oczywiście to lepiej niż miałabym sobie folgować a potem żyć w stresie ;) no i liczę na to, że łatwiej będzie wrócić później do formy :)
Mi tez wyszedł na granicy normy i lekarz kazał zrobić krzywa cukrowa... także jutro zamiar pączka przyjmę z rana glukozę 🤪
 
Mi tez wyszedł na granicy normy i lekarz kazał zrobić krzywa cukrowa... także jutro zamiar pączka przyjmę z rana glukozę 🤪
Powodzenia! Dla mnie nie było to najgorsze w smaku, gorzej było po drugim pobraniu nie zasnąć na siedząco :D niestety pomiar po 2h wyszedł mi o 0.7 za wysoki i mam już wpisaną cukrzycę. Teraz jak się mierzę to nie wiem o co im chodziło :D ale chociaż bez stresu, że fasolarzowi coś jest :)
 
reklama
Powodzenia! Dla mnie nie było to najgorsze w smaku, gorzej było po drugim pobraniu nie zasnąć na siedząco :D niestety pomiar po 2h wyszedł mi o 0.7 za wysoki i mam już wpisaną cukrzycę. Teraz jak się mierzę to nie wiem o co im chodziło :D ale chociaż bez stresu, że fasolarzowi coś jest :)
a dlaczego zasnąć na siedząco?
 
Do góry