reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Pewnie, że trzeba ! Tym bardziej, że to co się u nas dzieje zaczyna przerastać ludzkie pojęcie [emoji849]doszło do tego , że nie mamy nic do powiedzenia...rząd robi z nami co chce...paranoja dosłownie. Martwię się w jakim świecie przyjdzie żyć naszym dzieciom serio [emoji849]
Szczerze powiedziawszy to ma się ochotę kupić kawał lasu, zagrodzic, wybudować tam dom i żyć po swojemu.. Ostatnio z mężem tak rozmawialiśmy że mogliśmy się wyprowadzić w Świętokrzyskie.. Cisza spokój.. Swoje kurki warzywka owocki 🤗
 
reklama
Co do lżejszych tematów obiadowych ja wczoraj zrobiłam na dwa dni curry z cieciorką i dorszem :) robi się w 20 minut a gar na 2 dni ;)

@Elodia jutro już do Medi? trzymam kciuki!!!! :)
 
Szczerze powiedziawszy to ma się ochotę kupić kawał lasu, zagrodzic, wybudować tam dom i żyć po swojemu.. Ostatnio z mężem tak rozmawialiśmy że mogliśmy się wyprowadzić w Świętokrzyskie.. Cisza spokój.. Swoje kurki warzywka owocki [emoji847]
Teściowie mieszkają w świętokrzyskim i klimat jest mega. Las za domem i świeże powietrze [emoji7]bajka ...
Chciałam tam zamieszkać ale odpada bo za blisko teściowa bym miała [emoji23] a tak to bezpieczne 120 km odległości [emoji23]
 
Ogólnie chciałabym zapowiedzieć, że jutro to na bank tu do Was nie będę zaglądać bo pewnie zasypiecie forum pączkami, faworkami, słodkościami A JA NIE MOGĘ!!!! :D
cukier co prawda mam idealny, lekarka diabetolog baaardzo mnie uspokoiła ale kontrolować muszę i na pewno nie skuszę się jutro na nic słodkiego :) (poza faktem, że ja ogólnie słodkich rzeczy nie jadam :p)
 
Ogólnie chciałabym zapowiedzieć, że jutro to na bank tu do Was nie będę zaglądać bo pewnie zasypiecie forum pączkami, faworkami, słodkościami A JA NIE MOGĘ!!!! :D
cukier co prawda mam idealny, lekarka diabetolog baaardzo mnie uspokoiła ale kontrolować muszę i na pewno nie skuszę się jutro na nic słodkiego :) (poza faktem, że ja ogólnie słodkich rzeczy nie jadam :p)
Ja tam się jutro skusze [emoji16] stwierdziłam , że zjem połowę [emoji16]należy mi się bo cukry mam super. Może nawet ominie mnie cukrzyca ciążowa tym razem [emoji16]
 
Szczerze powiedziawszy to ma się ochotę kupić kawał lasu, zagrodzic, wybudować tam dom i żyć po swojemu.. Ostatnio z mężem tak rozmawialiśmy że mogliśmy się wyprowadzić w Świętokrzyskie.. Cisza spokój.. Swoje kurki warzywka owocki 🤗
Haha, No ja pochodzę ze świętokrzyskiego, mój tata mieszka na wsi, niedaleko mamy lasy, ścieżki rowerowe, pięknie tam, raj na ziemii ;)
 
Ja tam się jutro skusze [emoji16] stwierdziłam , że zjem połowę [emoji16]należy mi się bo cukry mam super. Może nawet ominie mnie cukrzyca ciążowa tym razem [emoji16]

Kurczę mi na pierwszej morfologii wyszedł za wysoki i teraz się muszę sprawdzać 4x dziennie i ani razu nie wyszłam poza normę... Oczywiście to lepiej niż miałabym sobie folgować a potem żyć w stresie ;) no i liczę na to, że łatwiej będzie wrócić później do formy :)
 
Kurczę mi na pierwszej morfologii wyszedł za wysoki i teraz się muszę sprawdzać 4x dziennie i ani razu nie wyszłam poza normę... Oczywiście to lepiej niż miałabym sobie folgować a potem żyć w stresie ;) no i liczę na to, że łatwiej będzie wrócić później do formy :)
No to prawda . Ja w poprzedniej ciąży przytyłam 9,5 kg , a miesiąc po porodzie byłam chudsza niż kiedykolwiek w życiu ale to akurat był efekt uboczny karmienia piersią [emoji846]
 
reklama
Do góry