reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Cześć dziewczyny, nie wiem, czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta? :) zniknęłam nagle, ale u mnie wszystko ok, tylko wpadłam w głęboki marazam, dół głęboki niczym Mariański, musialam odciąć się od tematów ciążowych w każdej postaci, wstawałam jak robot do pracy, po pracy sprawunki domowe i tak aż do wizyty, taki jakis dziwny mechanizm obronny, szczerze mówiąc na wizytę szlam pogodzona z losem już, że nie będzie dobrych wieści, kupiłam nawet parę rzeczy na wypadek wizyty w szpitalu. No wiem, walnięta baba. Chodź ja się cechuje zdrowym rozsądkiem to pokonało mnie to wszystko, nie byłam w stanie sobie wytłumaczyć, że bedzie dobrze, ale na szczęście jest ok, nie słyszałam serduszka ale bije, na wizycie powinno być 9plus3, a był 10 tydzień juz, także prenatalne będą na ostatni dzwonek. Mój lekarz ma mnie chyba za dzikuske bo milczę jak zaklęta, zero pytan, a ja tylko próbuje opanować ścisk gardła i rychły atak astmy :) nizej chwale się moim skarbem i zostaje już na forum z Wami, czy mnie chcecie, czy nie :D nawet kupiłam 4 pary spodni i bodziaki, koniec z szykowaniem się na złe, teraz oczekuje już samego dobra :)

Dzień dobry wszystkim nowym mamom, których jeszcze nie znam z forum, ale myślę, że w kilka dni ogarnę :)
Pięknie 😍 gratuluję
 
Będę robiła USG i Pappa, 4 marca. Mam 35lat więc refundowane. Zastanawiam się jeszcze nad Sanco albo Nifty, ale to raczej tylko w przypadku złego wyniki testu podwójnego.
Też się obawiam, ale jednak wolę wiedzieć.
W dwóch poprzednich ciążach nie robiłam, tylko USG u gina prowadzącego.
Ja też mam że względu na wiek każda z nas boi się tego typu badań ale trzeba myśleć pozytywnie.
 
ja kolejny dzień z rzędu mam fatalne samopoczucie żołądkowe... Zawsze odżywiałam się zdrowo, od dawna głównie wege, teraz na wegańskie przekąski, czy np. cieciorkę nie mogę nawet patrzeć. Uwielbiam pizzę, a dziś na sam widok zdjęć mnie mdliło. W żołądku ciągle mnie muli. Lata nie jadłam parówek, ale jak tu czytałam o tym, że jecie, to aż nabrałam ochoty, wczoraj zjadłam, ale spełnianie takich zachcianek tez nie pomaga, po nich też mi niedobrze... Czuje się, jakbym miała non stop żołądek "na kacu"...
 
ja kolejny dzień z rzędu mam fatalne samopoczucie żołądkowe... Zawsze odżywiałam się zdrowo, od dawna głównie wege, teraz na wegańskie przekąski, czy np. cieciorkę nie mogę nawet patrzeć. Uwielbiam pizzę, a dziś na sam widok zdjęć mnie mdliło. W żołądku ciągle mnie muli. Lata nie jadłam parówek, ale jak tu czytałam o tym, że jecie, to aż nabrałam ochoty, wczoraj zjadłam, ale spełnianie takich zachcianek tez nie pomaga, po nich też mi niedobrze... Czuje się, jakbym miała non stop żołądek "na kacu"...
Biedna, współczuję.. Też miałam tak do niedawna, teraz już jest duzo lepiej a mam 9+2 🤗
 
Nie dyskutuje z gustami, proponuje inne rozwiązania ,szanuję decyzje klienta 🙃 więc po co sie wkurzać 🤗 na luzie 🤗
Tu nawet nie chodzi o gusta.. Pracowalam na hydraulice i armaturze. .. Wyślą kobite jak ona pojęcia nie ma co potrzebuje, albo jakaś bzdure wymysli... Np słuchawkę bezprzewodowa do prysznica.. No i bądź mądry bo ona widziala... Gdzieś tam
 
reklama
Tu nawet nie chodzi o gusta.. Pracowalam na hydraulice i armaturze. .. Wyślą kobite jak ona pojęcia nie ma co potrzebuje, albo jakaś bzdure wymysli... Np słuchawkę bezprzewodowa do prysznica.. No i bądź mądry bo ona widziala... Gdzieś tam
To faktycznie miałaś wesoło [emoji23]
 
Do góry