reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Tak sobie ogladam vinted o chciałabym juz kupować [emoji1787] takie piekne kokony i tuliki dziewczyny odsprzedaja za smieszne pieniążki...a tu nie wiadomo czy chlopak czy dziewczyna [emoji38]
A ze musze kupic wszystko od podstaw, to zapewne zacznę szybko....

Po za tym ciesze sie, ze dzien sie kończy, fatalnie sie czuję....
Ja sporo rzeczy mam po synku w neutralnych kolorach więc nie będzie pewnie aż takiego szalu zakupów [emoji16] generalnie kompletowanie wyprawki to piękny czas [emoji7]portfel chudnie w oczach [emoji23][emoji23]
 
reklama
Kurcze super, że tak się zagraliście [emoji16]mój ma zdecydowanie mniejsze libido niż ja i niestety czasem na tym cierpię...
To u mnie jest tak wiadomo jak chłop za granicą że jak przyjedzie to przez pierwsze dni po 4 razy potem po 3 a potem dwa i tak na jednym numerku zostaje .... a potem miesiąc przerwy mam 😂
 
Do mnie przyszła laska zareklamować buty Nike że jej śmierdzą ... że to wada bo nogi nie powinny śmierdzieć w takich butach i się kłuci [emoji3061]
Nie wierze czasem w ludzi... Gościu kiedyś kazał mi sprawdzać szczelnośc pojemniczka na mocz [emoji23]( pracuje w aptece)kazał nalać wody i zobaczyć czy nie cieknie [emoji23]
skarżył się, że ostatnio mu się wylał do torby z zakupami [emoji23]
 
Nie wierze czasem w ludzi... Gościu kiedyś kazał mi sprawdzać szczelnośc pojemniczka na mocz [emoji23]( pracuje w aptece)kazał nalać wody i zobaczyć czy nie cieknie [emoji23]
skarżył się, że ostatnio mu się wylał do torby z zakupami [emoji23]
Dobrze że prezerwatywy nie chciał sprawdzić czy nie pęknie 😂
 
To u mnie jest tak wiadomo jak chłop za granicą że jak przyjedzie to przez pierwsze dni po 4 razy potem po 3 a potem dwa i tak na jednym numerku zostaje .... a potem miesiąc przerwy mam [emoji23]
Czyli już macie wypracowany system [emoji23][emoji23] mój tam może nawet 2 tyg wytrzymać bez i czasem mnie to martwi [emoji848]
 
U mnie dziś 8+0 więc zaczynamy 9 tydz... Koleżanka mnie pocieszała, że między 8-10 jest najgorzej, a potem już będzie z górki :D
I lekarz jej powiedział, gdy miała podobnie w ciąży, na pocieszenie, że "im matce jest gorzej, tym dziecku lepiej" :D więc jak nam będzie źle, to o tym pomyślmy :D
I tak właśnie myśl ❤
 
reklama
Do góry