reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Przed chwilą się dowiedziałam że moja klientka i jej rodzina mają covida widuje ja codziennie,jej rodzinę też, oczywiście w maseczce ale jednak,kurcze...
 
Mnie lekarz kiedyś op......dolił że sama interpretuje wyniki 🥴 i wymyślam choroby. Dosadnie mi wytłumaczył że jeżeli normy są odchylone dopiero w dziesiątkach albo setkach to wtedy się można martwić 😃
Należało się :-) od interpretacji wyników są lekarze. Ja tak sobie jak byłam młoda sama chciałam leczyć tarczycę, bo kasy na endokrynologa nie miałam, a czas oczekiwania na NFZ to było wtedy 3 lata i myślałam, że jak jest 4 - czyli w normie to jest ok 🙈
 
Dziewczyny jak tam się czujecie ?:) jakie objawy :) proszę tu się skarżyć lub skalać z radości ze nie ma objawów [emoji1]ja dzisiaj 8+5 czyli już 9 tydzień i w sumie bardzo małe mdłości i to tyle :)
Ja dzisiaj 7+3, mdlosci po pierogach mialam, ale malo senna dzisiaj, tka dla odmiany [emoji1787] cyce bolą mniej wiecej dość mocno przy kazdym ruchu, zadnych plamień... Także chyba jest ok, chociaz przed wiyztą mam mega stracha że np serduszko.... [emoji26] Po poronieniu jednak strach przed wizytami jest ogromny.
 
Mnie lekarz kiedyś op......dolił że sama interpretuje wyniki [emoji3061] i wymyślam choroby. Dosadnie mi wytłumaczył że jeżeli normy są odchylone dopiero w dziesiątkach albo setkach to wtedy się można martwić [emoji2]
Hehe no ja już spanikowałam oczywiście, a już jak wpiszesz w google to wiadomo co wyskakuje.. Wstępnie wynik już skonsultowany [emoji16] właśnie dostałam telefon.Mam znajomą w dziecięcym szpitalu ..lekarz stwierdził, że mamy może być lekko odwodniony tylko nie wiem jakim cudem skoro dużo pije[emoji848]
 
Hehe no ja już spanikowałam oczywiście, a już jak wpiszesz w google to wiadomo co wyskakuje.. Wstępnie wynik już skonsultowany [emoji16] właśnie dostałam telefon.Mam znajomą w dziecięcym szpitalu ..lekarz stwierdził, że mamy może być lekko odwodniony tylko nie wiem jakim cudem skoro dużo pije[emoji848]
Mamy to samo. Niby pije w miarę dużo a krew gesta
 
reklama
Ja zamierzam kupic poduchę i segregator od mamaginekolog, jesli w czwartrk na wizycie bedzie ok. Teraz jeszcze nie chcę zapeszać :-)
tak ja chciałam sobie kupić ten różowy segregator od mamyginekolog i tez myślałam że zaczekam do prenetalnych. Okazuje się, że różowego już nie ma i nie będzie dodruku.
 
Do góry