reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Beata0192, Życzę Ci, żebyś wyszła do domku jak najszybciej. Przyznam szczerze, że ja nawet lekarce nie wspominałam, że mam te biegunki. Uznałam, że skoro nie mam przy tym skurczów jelit (jak to przy jelitówce zwykle jest), to jakoś to przetrwam.
Co do wagi bobaska, myślę, że to lekarz (jego decyzja) jest tutaj odpowiedzialny za to, żebyś miała bezpieczny poród- zarówno dla Ciebie, jak i dziecka.
 
reklama
Luiska my idziemy łeb w łeb;) u mnie dziś 37+0, wizytę tez mam 7 września :) brzuch mi opadł jakieś dwa dni temu ale nic się nie dzieje u mnie poza tymi przepowiadającymi. Wolałbym iść jeszcze na wizytę tego 7, a później niech się dzieje co chce. Torbę wreszcie ogarnęłam :)

U mnie też dzisiaj 37+0 :D A wizyta 10 września ;)
 
Od kilku dni mam bóle podbrzusza promieniujące do pleców. Myślicie, że to może być oznaka, że coś tam się dzieje? 🤔 szyjka, rozwarcie? Jutro mam wizytę u ginekologa to się dowiem, ale te bóle jak na okres mnie intrygują. Jutro też zaczynam 37 tydzien, więc ciąża już donoszona 🥰 i poznam termin CC 😍🤩
Ja mam takie juz dlugo i one nie oznaczaja nic :D bobas sie tam rozpycha, w plecy sa namiernie obciazone zwlaszcza jak sie duzo chodzi , ja co wizyte mysle ze to bedzie szyjka albo cos a tu nic , wszystko w porzadku :D teraz to juz mam takie bole ledwo wiecej pochodze ale ja juz 38+5 , za dwa dni cesarka :o :o 🙆‍♀️
 
Ja mam takie juz dlugo i one nie oznaczaja nic :D bobas sie tam rozpycha, w plecy sa namiernie obciazone zwlaszcza jak sie duzo chodzi , ja co wizyte mysle ze to bedzie szyjka albo cos a tu nic , wszystko w porzadku :D teraz to juz mam takie bole ledwo wiecej pochodze ale ja juz 38+5 , za dwa dni cesarka :o :o 🙆‍♀️

Wow za dwa dni już! 🤗 chyba będziesz pierwszą mamusią wrześniową 2020 🥰 no chyba, że któraś z nas jeszcze zdąży Cię wyprzedzić 😄
 
Ja mam takie juz dlugo i one nie oznaczaja nic :D bobas sie tam rozpycha, w plecy sa namiernie obciazone zwlaszcza jak sie duzo chodzi , ja co wizyte mysle ze to bedzie szyjka albo cos a tu nic , wszystko w porzadku :D teraz to juz mam takie bole ledwo wiecej pochodze ale ja juz 38+5 , za dwa dni cesarka :o :o 🙆‍♀️
Powodzenia i daj znać jak się czujecie po 🙂
 
reklama
Do góry